گجت

آیا طراحی اپل واچ 8 تغییر خواهد کرد یا از اپل واچ 7 تقلید خواهد کرد؟ من میفهمم

افشاگری های اخیر نشان می دهد که اپل واچ 8 ممکن است با اپل واچ سری 7 تفاوت داشته باشد.

سری بعدی اپل واچ 8 مانند سری جدید آیفون 14 توجه را به خود جلب می کند. دلیل؟ شایعات مربوط به ارتقاء و طراحی مجدد نشان می دهد که این بار می تواند یک گجت تغییر دهنده بازی باشد. با این حال، آخرین فاش شده ممکن است برای طرفداران اپل که به دلیل شایعه طراحی جدید اپل واچ 8 منتظر دستیابی به اپل واچ جدید 8 بودند، خوشایند نباشد! افشای اطلاعات افشا شده از ShrimpApplePro نشان می دهد که اپل طراحی جدیدی را برای اپل واچ استاندارد سری 8 معرفی نخواهد کرد، زیرا به روز رسانی های مهم تری برای مدل مقاوم اپل واچ Pro برنامه ریزی شده است. همچنین بخوانید: اپل واچ پرو با نمایشگری که شکسته نمی شود، مستحکم و محکم خواهد بود!

متأسفانه، مانند سری 7 بدون هیچ پیشرفتی در طراحی باقی مانده است. این پایه دیگر تیتانیوم ندارد،» حساب ShrimpApplePro توییت کرد. به گفته تیپسترها، این اطلاعات از تولید نهایی اپل واچ 8 به دست آمده است. انتظار می رود اپل واچ استاندارد بدون هیچ پیشرفتی مشابه اپل واچ 7 باقی بماند. در حالی که این فاش خبر خوبی برای کسانی که به اپل واچ کاملاً اصلاح شده چشم دوخته بودند، به همراه نداشت، چیز دیگری وجود دارد که ممکن است هیجان انگیزتر باشد.

انتظار می رود اپل واچ 8 رنگ داشته باشد

انتظار می رود نسخه استاندارد در چند پارامتر متفاوت باشد. 9to5Mac از یک منبع مسافر زمان Earth 616 به بیرون درز کرد که نشان می دهد اپل واچ 8 در رنگ های زیر عرضه خواهد شد:

  • آلومینیوم در نور ستاره، نیمه شب، محصول قرمز و نقره ای
  • فولاد ضد زنگ در نقره، گرافیت و طلا
  • هیچ مدل تیتانیومی در این نسخه وجود ندارد
مطلب پیشنهادی:  SENS، یک برند پوشیدنی 100% ساخت هند، همه آماده است تا بازار پوشیدنی های هوشمند هند را مختل کند.

اگر این لیست نهایی رنگ‌های اپل واچ سری 8 باشد، به این معنی است که رنگ سبز و آبی وجود نخواهد داشت. بر اساس این گزارش، کاربران اپل واچ سری 7 سال گذشته به رنگ خنثی تری علاقه نشان دادند.

با این حال، تمام این به روز رسانی ها بر اساس درز و شایعات است و انتظار می رود گزینه های طراحی و رنگ نهایی تنها با معرفی اپل واچ که انتظار می رود در رویداد معرفی آیفون 14 در ماه سپتامبر رونمایی شود، فاش شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا