تکنولوژی

آیا عکس های اینستاگرام شما برای همیشه تغییر کند. این حیوان یک به روز رسانی را بررسی کنید

مدیر عامل اینستاگرام، آدام موسری، در برنامه هفتگی Ask Me Anything، اعلام کرد که این اپلیکیشن یک یا دو هفته دیگر آزمایش عکس های فوق العاده بلند 9:16 را آغاز می کند.

اینستاگرام نه تنها به کاربران خود اجازه می‌دهد تا عکس‌ها را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند، بلکه درام نیز دارند. اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو همچنین به‌روزرسانی‌ها را آزمایش می‌کند تا ویژگی‌های جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهد و تجربه کاربری آن‌ها را بهتر از همیشه کند. اگرچه اینستاگرام در حال حاضر طراحی مجدد بحث‌برانگیز خود را به حالت تعلیق درآورده است، اما این شرکت برنامه‌ای برای توقف تمرکز بر محتوای تمام صفحه ندارد. بر اساس گزارش The Verge، آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام در طول برنامه هفتگی Ask Me Anything تأیید کرد که این برنامه در عرض یک یا دو هفته شروع به استفاده از ویژگی 9:16 Ultra High Photos خواهد کرد.

شما می توانید ویدیوهای بلند داشته باشید، اما نمی توانید عکس های بلند در اینستاگرام داشته باشید. به نقل از The Verge، ما فکر کردیم که شاید باید مطمئن شویم که با هر دو به یک اندازه رفتار می کنیم. ممکن است بدانید که اینستاگرام در حال حاضر هنگام نمایش تصاویر عمودی که بر اساس آن برش داده می شوند، به حدود 4:5 می رسد. اما در این گزارش آمده است که ارائه پشتیبانی از عکس‌های باریک‌تر و بلندتر با نسبت 9:16 به آن‌ها کمک می‌کند تا هنگام حرکت در فید برنامه، کل صفحه را پر کنند.

همچنین بخوانید: WhatsApp در حال کار بر روی پنهان کردن شماره تلفن است! آخرین به روز رسانی را بررسی کنید

مطلب پیشنهادی:  5 چیز در مورد هوش مصنوعی که ممکن است امروز از دست داده باشید: شرکت انگلیسی چت ربات هوش مصنوعی جعلی را غیرفعال می کند، خطر GenAI، و موارد دیگر

بر اساس گزارش The Verge، برخی از عکاسان از طراحی مجدد اینستاگرام مانند TikTok انتقاد کردند زیرا باعث می‌شود همه عکس‌ها به طرز ناخوشایندی در فریم 9:16 ظاهر شوند. فید جدید همچنین پوشش‌های گرادیان را به پایین پست‌ها اضافه کرده تا خواندن متن را آسان‌تر کند. اما با ظاهر اصلی کار عکاسان در تضاد بود.

«در طول تست بازطراحی متلاطم اینستاگرام با کاربران، موسری بیش از یک بار اعتراف کرد که تجربه تمام صفحه برای عکس‌ها ایده‌آل نیست. به گفته The Verge، اکنون می بینیم که اینستاگرام همچنان قصد دارد این تجربه عکاسی فوق العاده بالا را به نمایش بگذارد – اما بدون اینکه آن را در همه جا اجباری کند.

همچنین بخوانید: نکات و ترفندهای WhatsApp for iPhone: نحوه اعمال فیلترهای لیست چت را بیاموزید

حتی داده های خود اینستاگرام نشان می دهد که برنامه بازطراحی شده آنقدر مورد بی مهری برخی افراد قرار گرفته است که کمتر شروع به استفاده از این برنامه کرده اند. در این گزارش آمده است که اینستاگرام همچنین اعلام کرده است که تعداد توصیه هایی را که به کاربران نشان می دهد کاهش می دهد زیرا در انتخاب محتوایی که واقعاً از آنها لذت می برند بهتر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا