تکنولوژی

آیا واکنش های ایموجی در واتس اپ را دوست دارید؟ یک تغییر بزرگ در راه است که تجربه شما را برای همیشه تغییر خواهد داد

واتس اپ Emoji Reactions به زودی قابلیت دیگری را دریافت می کند. جزئیات پیش نمایش واکنش ایموجی را در واتس اپ بیاموزید

چند ماه پیش، واتس اپ بالاخره از اولین واکنش های ایموجی در اپلیکیشن خود خبر داد. این در ابتدا با مجموعه ای از شش شکلک راه اندازی شد، اما اخیرا واتس اپ توانایی واکنش به پیام ها را با شکلک های بسیار بیشتر گسترش داده است. خوب، شکی نیست، واتس اپ یک پلتفرم پویا است که در آن ویژگی ها و ارتقاهای جدید به طور مداوم در حال آزمایش و انتشار هستند. اکنون به نظر می رسد چیز دیگری برای واکنش های ایموجی در راه است و قرار است تجربه پیام رسانی را تغییر دهد.

WABetaInfo، ردیاب به‌روزرسانی واتس‌اپ، در آخرین گزارش خود فاش کرد که واتس‌اپ در حال آزمایش پیش‌نمایش واکنش‌ها به عنوان بخشی از آخرین نسخه بتا واتس‌اپ برای اندروید نسخه ۲٫۲٫۱۶٫۶ است. او چه خواهد کرد؟ ویژگی پیش‌نمایش واکنش جدید واتس‌اپ، هر زمان که پیامی از سوی دیگران واکنش نشان می‌دهد، پیش‌نمایش متن را نشان می‌دهد.

گزارش WABetaInfo همچنین نگاهی گذرا به ویژگی آینده در یک اسکرین شات به اشتراک گذاشته است. هنگامی که در یک چت خاص واکنشی دریافت می کنید، پیش نمایش متن نمایش داده می شود. در این مورد، ما به پیامی با استفاده از شکلک قلب سبز واکنش نشان دادیم و یک پیش‌نمایش متن در لیست چت ظاهر شد.» WABetaInfo اشاره می‌کند. واکنش پیام بعدی هم برای چت خصوصی و هم برای چت گروهی کار خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  تکان دهنده! ناسا جستجو برای سیارک هایی را که می توانند میلیون ها نفر را در حرکت "گیج کننده" ایالات متحده بکشند، کند می کند؟

با این حال، گرفتن وجود دارد. گزارش تایید می کند که متاسفانه گزینه ای برای غیرفعال کردن آن وجود نخواهد داشت. حتی اگر «اعلان‌های واکنش» را در تنظیمات واتس‌اپ غیرفعال کنید، باز هم می‌توانید پیش‌نمایش واکنش‌های ایموجی را ببینید.

با این حال، باید بدانید که این ویژگی در حال حاضر تنها برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است و زمان انتشار آن برای کاربران بیشتری تایید نشده است. خب، WABetaInfo می‌گوید که در آینده فعال‌سازی‌های بیشتری از این ویژگی وجود خواهد داشت.

همچنین، صحبت های زیادی در مورد ویژگی جدید وضعیت WhatsApp وجود دارد. گزارشی از WABetaInfo نشان می‌دهد که انتظار می‌رود واتس‌اپ به کاربران اجازه دهد یادداشت‌های صوتی را به به‌روزرسانی‌های وضعیت همراه با عکس‌ها یا GIF اضافه کنند. مانند سایر تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در وضعیت واتس اپ، رمزگذاری سرتاسری خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا