گجت

آیا Apple AirPods Pro 2 این ویژگی بزرگ جدید را با آیفون 15 به اشتراک خواهد گذاشت؟

انتظار می‌رود که سری آیفون 15 امسال ویژگی‌ها و ارتقاءهای جدیدی از جمله پورت USB-C را به همراه داشته باشد. چندین تحلیلگر و مشاور اپل پیشنهاد کرده اند که اپل قصد دارد پورت شارژ خود را از لایتنینگ به درگاه USB-C منتقل کند. با این حال انتظار می رود این تغییر روی دیگر محصولات اپل نیز تاثیرگذار باشد. مارک گورمن، تحلیلگر اپل فاش کرد که این ارتقاء آیفون 15 توسط Apple AirPods Pro 2 نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

آخرین خبرنامه بلومبرگ Power On از Gurman می گوید: «آیفون 15 از لایتنینگ به پورت USB-C تغییر می کند، اپل قصد دارد همان سوئیچ را روی جعبه شارژ AirPods Pro ایجاد کند. آینده برای سایر محصولات صوتی خود. اما مک‌بوک‌ها، آی‌مک‌ها و آی‌پدها تا آخرین نسخه Siri Remote برای Apple TV اکنون دارای درگاه USB-C هستند. با ورود پورت های USB-C به آیفون و ایرپاد، این محصولات اپل از یک پورت شارژ مشترک استفاده می کنند.

چه چیز دیگری برای دریافت ایرپاد پرو جدید اپل انتظار می رود؟ این گزارش موارد بیشتری را فاش کرد.

Apple AirPods Pro 2 انتظار ارتقاء دارد

گزارش مارک گورمن حاکی از آن است که اپل قصد دارد به AiPods Pro جدید فشار جدیدی بدهد. جدا از انتقال به درگاه شارژ USB-C، انتظار می‌رود اپل چندین ویژگی سلامت شنوایی جدید را به هدفون اضافه کند. شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی ویژگی تست شنوایی است. با استفاده از این ویژگی شنوایی جدید، AirPods Pro می‌تواند ظرفیت شنوایی فرد را در حین پخش صداها و صداهای مختلف تعیین کند.

مطلب پیشنهادی:  Apple Vision Pro Teardown نشان می دهد که ویژگی EyeSight چگونه چشمان کاربر را نمایش می دهد

به گفته گورمن، اپل همچنین قصد دارد یک سنسور دمای جدید را به کانال گوش کاربر اضافه کند که امکان ردیابی دقیق تر دما را فراهم می کند. علاوه بر این، انتظار می‌رود AirPods Pro 2 با Vision Pro نیز کار کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا