گجت

آیا Fitbit Versa، Versa 2 یا Ionic دارید؟ شکست بزرگ برای شما

دارندگان Fitbit Versa، Versa 2 یا Ionic به زودی دیگر نمی توانند موسیقی را از رایانه خود به دستگاه Fitbit منتقل کنند.

دارندگان Fitbit Versa، Versa 2 یا Ionic به زودی دیگر نمی توانند موسیقی را از رایانه خود به دستگاه Fitbit منتقل کنند.

طبق گزارش The Verge، Fitbit در یک صفحه پشتیبانی که توسط 9to5Google مشاهده شده است، اعلام کرد که آنها برنامه Fitbit Connect خود را در 13 اکتبر متوقف می کنند و کاربران تنها دو راه برای دانلود موسیقی در دستگاه خود باقی می گذارند، یعنی. از طریق اشتراک پولی پاندورا یا دیزر.

Fitbit Connect یک برنامه همراه برای رایانه‌های Mac و Windows است که به شما امکان می‌دهد داده‌های تناسب اندام را بین دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید و موسیقی را به دستگاه‌های Fitbit قدیمی انتقال دهید.

این شرکت به آرامی این نرم افزار را به نفع اپلیکیشن موبایل خود حذف می کند زیرا دیگر به کاربران توصیه نمی کند آن را از صفحه راه اندازی دانلود کنند.

اما بدون دسترسی به Connect، هیچ راهی برای دانلود موسیقی در Fitbit خود بدون اشتراک پولی Pandora یا Deezer وجود ندارد.

The Verge گزارش داد که Fitbit در صفحه پشتیبانی خود می گوید که شما “ممکن است واجد شرایط یک دوره آزمایشی 90 روزه باشید” از هر سرویس، که 9.99 دلار در ماه برای Deezer Premium یا 4.99 دلار در ماه برای Pandora Plus پس از پایان دوره آزمایشی از شما بهره می برد. .

با این حال، این تغییر بر مدل‌های جدیدتر Fitbit تأثیری نمی‌گذارد، زیرا آنها گزینه‌ای برای انتقال فایل‌ها بین رایانه و دستگاه Fitbit ندارند.

مطلب پیشنهادی:  متا توسعه ساعت هوشمند با دوربین دوگانه را متوقف می کند. برنامه‌هایی برای ادامه تمرکز بر پوشیدنی‌های مچ دست: گزارش

دستگاه‌هایی مانند Versa 3 و Sense اکنون فقط به شما امکان دانلود موسیقی را از طریق Deezer یا Pandora می‌دهند.

به گفته Verge، کسانی که دارای یک Fitbit قدیمی هستند که توانایی ذخیره موسیقی را دارد، همچنان می توانند به فایل های موسیقی که در حال حاضر در دستگاه Fitbit خود دارند دسترسی داشته باشند. آنها به سادگی نمی توانند آهنگ های اضافی را بدون Pandora یا Deezer پس از مهلت اکتبر بارگیری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا