تکنولوژی

آیا Google Maps می تواند یک زندگی را نجات دهد؟ با ویژگی اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی Google Maps آشنا شوید. اکنون به روز رسانی کنید

Google Maps به تازگی یک به روز رسانی بزرگتر دریافت کرده است! دارای برخی ویژگی‌های جالب و مفید، به‌ویژه اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در Google Maps است. تمام جزئیات را اینجا ببینید.

گوگل اپلیکیشن Maps خود را به روز کرده و تعدادی ویژگی جدید به آن اضافه کرده است. با این حال، برجسته ترین ویژگی اشتراک گذاری موقعیت مکانی Google Maps است. شما می توانید این ویژگی را با دوستان یا عزیزان خود به صورت بلادرنگ به اشتراک بگذارید و در مواقع اضطراری جان شما را نجات دهد. اکنون می خواهید بگویید که قبلاً این ویژگی را داشته اید، بنابراین در آخرین به روز رسانی چه چیز جدیدی وجود دارد؟ به طور شگفت انگیزی، این به روز رسانی بزرگ Google Maps موقعیت مکانی شما را با دوستان و خانواده شما به اشتراک می گذارد و آنها از ورود و خروج در مکان های خاص مطلع می شوند. واضح است که این یک به روز رسانی شگفت انگیز است که به اطمینان از ایمنی و امنیت کاربر کمک می کند.

آماندا لیخت مور، مدیر محصول Google Maps در وبلاگی گفت: «با اعلان‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی جدید، می‌توانید ببینید که یکی از عزیزان چه زمانی وارد شده یا مکانی را ترک کرده است، بنابراین می‌توانید راحت‌تر برنامه‌ها را هماهنگ کنید و خیالتان راحت باشد. “اگر آنها قبلاً انتخاب کرده اند که مکان خود را با شما به اشتراک بگذارند، می توانید یک اعلان برای آدرس محل برگزاری کنسرت تنظیم کنید تا بتوانید ببینید چه زمانی وارد شده اند و به سرعت با هم ملاقات کنند.” این بدان معنی است که در مواقع اضطراری، شما عزیزان حداقل می دانند که شما به کجا می روید و آیا در مسیر خود به مناطق خاصی رسیده اید یا خیر.

مطلب پیشنهادی:  منتظر آپدیت iOS 16.4 هستید؟ بدانید اپل چه زمانی آن را برای شما عرضه می کند

خوب، گوگل تضمین کرده است که حریم خصوصی را همراه با به روز رسانی جدید حفظ می کند. می‌گوید اعلان‌ها را فقط می‌توان برای شخصی تنظیم کرد که قبلاً برای اشتراک‌گذاری مکان با او انتخاب کرده‌اید. این بدان معنی است که تا زمانی که به آخرین به روز رسانی نقشه های گوگل به روز می کنید، برنامه شما به این ویژگی جدید مجهز می شود.

با این حال، این تنها دلیلی نیست که به شما اجازه می دهیم روی دکمه به روز رسانی ضربه بزنید.

نقشه های گوگل خیلی بیشتر است!

همراه با اشتراک‌گذاری لحظه‌ای موقعیت مکانی و اعلان‌های پاپ‌آپ ورود و خروج از نقاط خاص، Google Maps برخی ویژگی‌های قابل توجه دیگر را اضافه کرده است تا به شما کمک کند برنامه‌های خود را هماهنگ کنید و در ارتباط باشید. اطلاعات Google که اکنون می توانید کاوش کنید شامل مکان های دیدنی جهانی با Google Maps است. این با نماهای هوایی سه بعدی فوتورئالیستی در دسترس خواهد بود.” برای کمک به شما در فرآیند برنامه ریزی سفر، ما نماهای هوایی فوتورئالیستی از نزدیک به 100 مورد از محبوب ترین مکان های دیدنی جهان در شهرهایی مانند بارسلونا، لندن، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو دقیقاً روی نقشه های گوگل، گوگل گفت.

همچنین، به روز رسانی دیگری برای دوچرخه سواران وجود دارد. Google Maps اکنون اطلاعات دقیق تری در مورد مسیرهای دوچرخه سواری ارائه می دهد. این یک تسکین بزرگ برای دوچرخه‌سواران خواهد بود، زیرا این برنامه اکنون یک خرابی جاده را همراه با اطلاعات دیگری مانند ترافیک سنگین وسایل نقلیه، پله‌ها و تپه‌های شیب‌دار به سمت شما نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:  استفاده از هوش مصنوعی مولد برای رفع مشکل تقاضای بازار

با این حال، ویژگی نمای سه بعدی هوایی و اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در حال حاضر برای کاربران Google Maps در دستگاه‌های Android و iOS در حال اجراست، در حالی که این ویژگی اطلاعات مسیر دوچرخه‌سواری تا چند هفته دیگر ارائه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا