موبایل

آیا Google Pixel 6a جک هدفون دارد؟

یکی از سؤالاتی که مردم در مورد Google Pixel 6a دارند این است که آیا جک هدفون دارد یا خیر. گوشی‌های قبلی سری Pixel a – Pixel 3a، Pixel 4a و Pixel 5a – همگی دارای جک هدفون 3.5 میلی‌متری بودند. این راحت، مفید و تفاوت قابل توجهی در مقایسه با جک های هدفون از دست رفته در پیکسل های گران تر بود. در واقع، در حالی که در سال 2016 گوشی پیکسل اصلی را تبلیغ می‌کرد، گوگل اپل را به خاطر عرضه آیفون 7 بدون جک هدفون مورد تمسخر قرار داد – فقط یک سال بعد گوشی پیکسل 2 را بدون جک هدفون عرضه کرد.

اگر قصد انتخاب پیکسل 6a را دارید و این مقاله را می خوانید، احتمالا از خود می پرسید: “بعد از اینکه گوگل جک هدفون را در گوشی های قبلی Pixel a-series حفظ کرد، آیا این کار را برای Pixel 6a نیز انجام خواهد داد؟” ، این شرکت پیکسل 6a را به اولین گوشی در ردیف بودجه تبدیل می کند نه برای حمل جک هدفون 3.5 میلی متری

گوگل پیکسل 6a.  می‌توانیم پشت گوشی را ببینیم که تکه‌ای چوب روی آن قرار گرفته است.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

از میان تمام ارتقاءهای جدیدی که گوگل برای پیکسل 6a در Google I/O 2022 ذکر کرد – از جمله پردازنده Tensor، عمر باتری بیشتر، طراحی زیباتر و ویژگی‌های دوربین قوی – جک هدفون را کنار گذاشت. در حالی که این شرکت توضیح رسمی در مورد دلیل حذف جک هدفون از نقطه نظر اقتصادی ارائه نکرد، بدون در نظر گرفتن پورت احتمالاً ساخت Pixel 6a را ارزان‌تر کرده و به توجیه قیمت 449 دلاری کمک کرده است. از نقطه نظر بازاریابی، گوگل تصمیم گرفت این روند را دنبال کند که اپل شروع به عرضه گوشی های هوشمند بدون جک هدفون با آغوش باز کرد. و او با خوشحالی یک جفت Pixel Buds Pro را در صورت نیاز به شما می‌فروشد.

مطلب پیشنهادی:  مشخصات کلیدی Vivo V29 Pro قبل از عرضه در وب سایت این شرکت تایید شده است

نحوه گوش دادن به صدا در Pixel 6a بدون جک هدفون

Pixel 6a نداشتن جک هدفون مانند مدل های قبلی خود پایان دنیا نیست. حداقل نه از نظر نحوه گوش دادن به صدا از ویدیوها، موسیقی و تماس های تلفنی.

یکی از راه های گوش دادن به صدا در Pixel 6a گرفتن یک جفت هدفون بی سیم است. Google مجموعه ای از Pixel Buds با چندین گزینه برای انتخاب بسته به بودجه شما دارد. Pixel Buds A-Series با قیمت 99 دلار و Pixel Buds Pro با قیمت 199 دلار وجود دارد. اگر هنوز هم می‌خواهید هدفون‌های سیمی خود را تا آخر عمر نگه دارید، می‌توانید آن‌ها را با استفاده از دانگل USB-C به جک هدفون 3.5 میلی‌متری به Pixel 6a وصل کنید. و اگر در یک مهمانی یا ساحل هستید و می خواهید موسیقی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، می توانید از بلندگوهای بلوتوث خارجی یا بلندگوهای استریوی داخلی 6a نیز استفاده کنید.

آیا عدم وجود جک هدفون در Pixel 6a ناامید کننده است؟ مطمئن. اما این دقیقاً همان جایی است که بازار گوشی های هوشمند در حال حرکت است – و مدتی است که بوده است. گوشی‌های جدید بیرون می‌آیند، بدون جک هدفون، و همه چیز به این شکل پیش می‌رود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا