موبایل

آیا OnePlus 10T دارای قاب یا محافظ صفحه نمایش است؟

اگرچه هر ساله نسخه‌های جدید و بهبود یافته گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شوند، اما هنوز دستگاه‌های نسبتاً شکننده‌ای هستند. در حالی که در مورد ایمن‌تر بودن پیشرفت‌های زیادی حاصل شده است، اما اگر صفحه‌نمایش‌ها هیچ گونه محافظتی نداشته باشند، یک افت خوب همچنان می‌تواند برای اکثر صفحه‌های نمایش فاجعه‌آمیز باشد. به نظر می‌رسد این روزها هر گوشی هوشمندی که خرید می‌کنید همراه با یک قاب و محافظ صفحه همراه است که برخی از شرکت‌های تلفن به آن توجه کرده‌اند.

روز به روز شاهد عرضه گوشی های هوشمند با لوازم جانبی برای کاهش هزینه های مشتریان هستیم. با وجود OnePlus 10T که اکنون در اینجا آمده است، طرفداران این سوال را متعجب می کنند که آیا این کار باعث صرفه جویی در سفر اضافی به Best Buy می شود یا خیر. خوشبختانه، ما همه چیزهایی را که در جعبه 10T گنجانده شده می‌دانیم، بنابراین می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بفهمید پس از ورود به بازار، چقدر برای لوازم جانبی اضافی نیاز دارید.

OnePlus 10T با کیس عرضه نمی شود…

ماژول دوربین OnePlus 10T.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

OnePlus 10T دارای چند چیز در جعبه است، اما متأسفانه یک قاب یا پوسته در میان آنها وجود ندارد. تا زمانی که مراقب باشید آن را رها نکنید، نداشتن کیس پایان دنیا نیست، اما این ایده بدی نیست که در نهایت به دلایل ایمنی آن را تهیه کنید. در حالی که رنگ‌های موجود در 10T در هنگام عرضه بدون قاب مطمئناً چشمگیر هستند، رنگی که انتخاب کرده‌اید احتمالاً در صورت رها کردن و شکستن آن یا بدتر از آن، راحتی چندانی به شما نمی‌دهد.

مطلب پیشنهادی:  iQoo Z9 5G با MediaTek Dimensity 7200 5G SoC، باتری 5000mAh در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات

… اما یک محافظ صفحه نمایش رایگان دارد

نکته خوب این است که 10T دارای محافظ صفحه نمایش است. در واقع، حتی نیازی نیست خودتان آن را اعمال کنید (یا کسی را پیدا کنید که آن را برای شما اعمال کند) زیرا روی همه مدل‌های 10T از قبل نصب شده است. تعداد انگشت شماری از گزینه های مختلف برای انتخاب محافظ صفحه وجود دارد، اما OnePlus فقط یک محافظ نسبتاً اولیه TPU ارائه می دهد.

در حالی که به کیفیتی مانند محافظ شیشه سکوریت نیست، محافظ فیلم 10T با محافظت از نمایشگر در برابر خط و خش، تراشه و شکستگی احتمالی کار را کاملاً انجام می دهد. صفحه نمایش 10T خود کمی مورد نظر است، بنابراین یک محافظ صفحه به آن کمک می کند تا با شکستگی احتمالی آن مقابله کند. صفحه نمایش در پشت لایه ای از گوریلا گلس 5 قرار دارد که در این مرحله کمی قدیمی است. به نظر می رسید که این گوشی هوشمند از جدیدترین گوریلا گلس ویکتوس استفاده کند، مشکوک به نظر می رسید، اما بسیاری حداقل به گوریلا گلس 6 امیدوار بودند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا