موبایل

آیفون 17 اسلیم به عنوان گران‌ترین مدل سری آیفون 17 با طراحی جدید ظاهر می‌شود: گزارش

بر اساس گزارشی، آیفون 17 اسلیم ممکن است سال آینده توسط اپل عرضه شود و یکی از مدل‌های گوشی هوشمند این شرکت را اضافه یا جایگزین کند. طی چند سال گذشته، شرکت کوپرتینویی چهار مدل را به عنوان بخشی از طیف خود عرضه کرده است – جدیدترین تلفن‌ها شامل آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس است. با این حال، طبق گزارش ها، این شرکت در حال برنامه ریزی برای معرفی یک مدل جدید “باریک” است که می تواند قیمتی بالاتر از گران ترین گوشی پرچمدار داشته باشد.

این گزارش (از طریق GSMArena) گزارش می‌دهد که اپل قصد دارد مدل جدید آیفون 17 اسلیم را به عنوان بخشی از سری گوشی‌های هوشمند سال 2025 خود معرفی کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا آیفون ادعایی جایگزین مدل پلاس خواهد شد یا خیر، که در نهایت می‌تواند راه آیفون 13 مینی، کوچک‌ترین گوشی اپل را که در سال 2021 عرضه شد، طی کند.

این نشریه با استناد به منابع ناشناس بیان می‌کند که آیفون 17 اسلیم گران‌ترین مدل در خط تولید سال 2025 این شرکت خواهد بود که نشان می‌دهد قیمت آن بالاتر از آیفون 17 پرو مکس است که قبلاً بهترین مدل خط تولید محسوب می‌شد. در اوایل این ماه، اپل آی‌پد پرو (2024) را معرفی کرد که بدنه‌ای بسیار باریک‌تر از نسل قبلی خود داشت. `

انتظار می رود آیفون 17 اسلیم شایعه شده نیز با طراحی تازه وارد بازار شود و طبق گزارش ها، اپل یک ماژول دوربین عقب تراز مرکزی و یک بدنه آلومینیومی را برای این گوشی در نظر گرفته است. جدیدترین مدل‌های آیفون اپل، طراحی مشابه آیفون X را که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد، حفظ کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:  فروش پرایم روز آمازون: بهترین تلفن های دوربین دار که می توانید قبل از پایان فروش امشب بخرید

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده، اپل در حال کار بر روی کاهش اندازه جزیره پویا در سری آیفون 17 است. آیفون 17 پرو (6.3 اینچ)، اما کوچکتر از آیفون 17 پرو مکس (6.9 اینچ).

با این حال، ارزش آن را دارد که این ادعاها را با قدری قبول کنیم، زیرا بیش از یک سال مانده است که اپل احتمالاً سری آیفون 17 را به عنوان جانشین سری آیفون 16 خود معرفی کند، که انتظار می‌رود در یک رویداد رونمایی در دومین رویداد معرفی شود. نیمی از سال 2024 آقای.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا