تکنولوژی

آیوشمن خورانا در روز جهانی ایموجی ایموجی های مورد علاقه خود را فاش می کند

آیوشمان خورانا، بازیگر بالیوود، روز ایموجی را به همه تبریک گفت و شکلک‌هایی را که بیشترین طنین‌اندازی را با آن‌ها داشت، فاش کرد.

آیوشمان خورانا، بازیگر بالیوود، روز ایموجی را به همه تبریک گفت و شکلک‌هایی را که بیشترین طنین‌اندازی را با آن‌ها داشت، فاش کرد.

«شما کدام شکلک هستید؟ روز جهانی ایموجی مبارک»، بازیگر ماده 15 در اینستاگرام نوشت. https://www.instagram.com/p/CgGnqs0OWx7/

در این ویدیوی کوتاه، آیوشمن فاش کرد که ایموجی مورد علاقه‌اش علامت پیروزی است، زیرا به نظر می‌رسید نماد را در همه جا چشمک می‌زند، چه در مراسم جایزه، در حین ضبط، گرفتن سلفی‌های آینه‌ای بعد از تمرین، تعامل با جمعیت در حین بیرون آمدن از بدنش. ون و حتی هنگام خواندن آهنگ. در پایان ویدیو، این بازیگر عبارت “Peace Out” را جاسازی کرد و ایموجی مورد علاقه خود را اضافه کرد.

در ضمن صحبت از آیوشمن، آخرین بار در فیلم آنک دیده شد که نتوانست تماشاگران را در گیشه تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، «چندیگر کاره عاشقی» او که مردی عاشق یک ترنس زن را به تصویر می‌کشید، مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت. «چاندیگار کاره آشیکی» همچنین وانی کاپور را بازی می‌کند.

آیوشمن به‌عنوان پروژه‌های سینمایی غیرمتعارف مانند «ویکی دونور»، «سبح منگل زیادا سااودان»، «مری پیاری بیندو» و «اندهادهون» شناخته می‌شود. او در ادامه در فیلم «قهرمان اکشن» در کنار جیدیپ احلوات دیده می‌شود. «An Action Hero» به رهبری آنیرود ایر، قرار است در تاریخ 2 دسامبر امسال اکران شود.

او همچنین “خدا را شکر” را در کنار آجی دوگن و سیدارت مالهوترا در جلفش دارد که قرار است امسال در دیوالی اکران شود.

مطلب پیشنهادی:  سرویس سلول AT&T پس از قطعی یک روزه بازیابی شد. علت هنوز ناشناخته است

به غیر از «قهرمان اکشن» و «خدا را شکر»، آیوشمن با به اشتراک گذاشتن نگاهی پنهانی از «دکتر جی»، یکی دیگر از سرمایه‌گذاری‌های سینمایی او، با موفقیت طرفداران را مجذوب خود کرده است. آیوشمن به خاطر بازی چندمنظوره اش شناخته می شود و با «دکتر جی» قرار است برای اولین بار در کار خود نقش یک متخصص زنان را بازی کند.

بازیگران فیلم Doctor Ji به کارگردانی Anubhuti Kashyap شامل راکول پریت سینگ در نقش دکتر فاطیما دوگال و شفالی شاه در نقش دکتر ناندینی باتیا در نقش های برجسته هستند. سازندگان فیلمبرداری این فیلم را در 14 ژوئیه 2021 در بوپال آغاز کرده اند که اولین همکاری بازیگر ویکی دونور با راکول پریت است.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا