تکنولوژی

اتاق های تیم های مایکروسافت در ویندوز ظاهر جدیدی پیدا می کنند!

اتاق‌های تیم مایکروسافت در ویندوز در حال ارتقا هستند تا کاربرپسندتر شوند. مایکروسافت در حال تراز کردن عناصر کلیدی رابط کاربری در سراسر اکوسیستم ویندوز و اندروید است. ظاهر و احساس جدید و پر جنب و جوشی به اتاق های تیم مایکروسافت در کنسول های ویندوز و نمایشگرهای جلویی اتاق می آید. برای اینکه استفاده از Teams Rooms را آسان‌تر کنیم، ما عناصر کلیدی رابط کاربری را در اکوسیستم‌های ویندوز و اندروید تراز می‌کنیم.”

این به‌روزرسانی‌ها معمولاً تا پایان این سه‌ماهه در Microsoft Teams Rooms در برنامه Windows نسخه 4.16 در دسترس خواهند بود. این به‌روزرسانی کاربران را با ظاهر جدیدی در پلتفرم آشنا می‌کند، مانند صفحه‌نمایش‌های جدید محیط روشن و تقویم اصلاح‌شده و موارد دیگر.

«کاربران ابتدا متوجه صفحه‌های روشن محیطی جدید و تقویم به‌روز شده روی کنسول‌ها و نمایشگرهای جلوی اتاق خواهند شد. آنها همچنین از نشانه های بصری بهبود یافته در طول تجربه لذت خواهند برد که تعامل با کنسول را آسان تر و شهودی تر می کند. در تقویم، کاربران می‌توانند تقویم را به پایین پیمایش کنند تا کل برنامه روز را ببینند.»

مایکروسافت همچنین چندین دکمه را در کنسول Teams Room به‌روزرسانی کرده است تا دسترسی به ویژگی‌های پرکاربرد را سریع‌تر و آسان‌تر کند. به روز رسانی ها عبارتند از:

1. جلسه: یک جلسه جدید را از اتاق شروع کنید

2. تماس: با یک شماره تلفن تماس بگیرید یا فردی را از دایرکتوری اضافه کنید

3. اشتراک گذاری: محتوای محلی HDMI را به اشتراک بگذارید

4. Join by ID: به این اتاق Teams اجازه می دهد تا با استفاده از شناسه جلسه به جلسه Teams ملحق شود، با قابلیت همکاری مستقیم Guest Join در اواخر امسال

مطلب پیشنهادی:  سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI: WEF 2024: هوش مصنوعی جایگزین افرادی که از یکدیگر مراقبت می کنند نمی شود

5. بیشتر: منوی سرریز را باز می کند.

صفحه منوی جدید سرریز به کاربران اجازه می دهد تا با اتاق تعامل بیشتری داشته باشند و دسترسی به ویژگی های پیشرفته مانند برنامه های افزودنی را ساده می کند. علاوه بر این، حالت های خطا و پیام های مرتبط برای کمک به وضوح سریعتر ساده شده اند.

در پست وبلاگ آمده است: «برای سفارشی‌سازی بهتر، سازمان شما نسبت به قبل، طیف وسیع‌تری از محیط‌های اطراف صفحه را برای انتخاب خواهد داشت، با پنج تم جدید هیجان‌انگیز به هشت تم موجود در حال حاضر اضافه شده است».

همراه با ظاهر و احساس جدید، کاربران نهایی از کنترل بیشتری بر روی صفحه نمایش در جلوی اتاق در طول جلسه با رابط منوی به روز شده برای تغییر نماها لذت خواهند برد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند نمای ردیف جلو، از جمله قابلیت مشاهده چت جلسه را سفارشی کنند و انتخاب کنند کدام مؤلفه جلسه در پنجره‌های چپ و راست نمایش داده شود. مدیران فناوری اطلاعات می‌توانند تعداد پنل‌های پیش‌فرض و اجزای پیش‌فرض پانل(های) را پیکربندی کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا