گجت

اداره اجرا می گوید که ادعاهای شیائومی مبنی بر اجبار بی اساس است

اداره اجرا روز شنبه اتهامات “بی اساس” مبنی بر اینکه اظهارات کارمندان شیائومی هند، یکی از شرکت های تابعه شرکت چینی تلفن همراه شیائومی، “تحت اجبار” ضبط شده است را “بی اساس” خواند و گفت که این اتهامات یک فکر است.

آژانس فدرال در پاسخ به برخی گزارش‌های خبری مبنی بر اینکه شیائومی در سوگندنامه اخیر در دادگاه عالی کارناتاکا ادعا کرده است که مدیران ارشد آن در طول بازجویی توسط بازرسان ED در بنگالورو به «خشونت فیزیکی و اجبار» تهدید شده‌اند، پاسخ داده است.

اداره اجرا (ED) بیانیه ای صادر کرد و گفت: “یک آژانس حرفه ای با اخلاق کاری قوی است و هیچ اجبار یا تهدیدی برای کارمندان شرکت در هیچ زمانی وجود نداشته است.”

ادعاهایی مبنی بر اینکه بیانیه مقامات شیائومی هند تحت فشار ED گرفته شده است، نادرست و بی اساس است.» این آژانس گفت: «مقامات شیائومی هند اظهارات خود را به طور داوطلبانه در مناسب ترین محیط در مناسبت های مختلف در اختیار ED تحت FEMA قرار دادند.

وی گفت: این اظهارات بر اساس اسناد و اطلاعات ارائه شده از سوی شرکت در جریان تحقیقات رد شده است.

آژانس گفت: “اظهارات آنها با پاسخ های کتبی ارسال شده به ED و مواد ضبط شده تایید می شود.”

این توسعه در پس‌زمینه‌ای انجام می‌شود که ED دستوری را در 29 آوریل برای مصادره وجوه شیائومی هند به ارزش بیش از 2000 روپیه صادر کرد. 5551 کرور به دلیل نقض ادعای قانون بورس هند (قانون مدیریت مبادلات خارجی).

دادگاه عالی کارناتاکا در اوایل این هفته این حکم ED را متوقف کرد.

مطلب پیشنهادی:  Noise Colorfit Pulse Buzz India تاریخ عرضه برای 8 ژوئن تعیین شده است، قیمت اعلام شده است

این آژانس افزود که بیانیه معاون جهانی شیائومی، Manu Kumar Jain در چهار نوبت، در 13 آوریل، 14 آوریل، 21 آوریل و 26 آوریل ضبط شده است، در حالی که اظهارات مدیر ارشد مالی (CFO) Sameer BS Rao در شش نوبت ضبط شده است.

بیانیه های رائو در 25 مارس، 14 آوریل، 19 آوریل، 21 آوریل، 22 آوریل و 26 آوریل ضبط شده است.

اما در حین ضبط اظهارات به مناسبت‌های مختلف هیچ‌گونه شکایتی از سوی آنان ثبت نشده است. ادعایی که اکنون پس از سپری شدن زمان قابل توجهی مطرح شده است، یک تفکر بعدی است.

این آژانس گفته است که اتهامات شیائومی “بی اساس و به دور از واقعیت” است. شیائومی یک خرده فروش و توزیع کننده تلفن همراه در کشور با برند MI است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا