تکنولوژی

از توییتر تا X: ایلان ماسک دلیل تغییر نام را توضیح می دهد

توییتر در اقدامی بی‌سابقه، تغییر نام تجاری X (ممنوع از اشکالات جزئی در حذف لوگو) را تنها در سه روز تکمیل کرد. روز شنبه، مالک این شرکت، ایلان ماسک توییت کرد که لوگوی پلتفرم میکروبلاگینگ را از Larry the Bird به حرف X تغییر خواهد داد. روز یکشنبه، او لوگوی جدید را به نمایش گذاشت و فاش کرد که دامنه x.com نیز به توییتر هدایت خواهد شد. سرانجام، روز دوشنبه، او لوگوی جدید را اضافه کرد و تغییر دیجیتال را تکمیل کرد. در حالی که بسیاری تعجب می کردند که دلیل این حرکت چیست، این شرکت نیاز به طراحی مجدد نام تجاری را آشکار نکرد، به خصوص با توجه به اینکه برند توییتر چقدر نمادین است. اما چند ساعت پیش، ماسک دلیل آن را توضیح داد.

که در یک توییتماسک گفت: «توئیتر توسط X Corp هم برای تضمین آزادی بیان و هم به عنوان یک شتاب دهنده برای X، برنامه ای برای همه چیز، خریداری شد. این فقط یک شرکت نیست که نام خود را تغییر می دهد، بلکه همین کار را انجام می دهد.” اشاره او به رویداد ماه آوریل بود که میلیاردر توییتر را با نام X Corp ثبت کرد.

او با تاکید بر تغییر جهت پلتفرم، توضیح داد: «نام توییتر زمانی معنا پیدا کرد که پیام‌هایی با 140 کاراکتر به این سو و آن سو می‌رفتند – مانند صدای جیر جیر پرندگان – اما اکنون می‌توانید تقریباً هر چیزی را پست کنید، از جمله چندین ساعت ویدیو.

“در ماه های آینده، ما ارتباطات سرتاسری و توانایی مدیریت کل دنیای مالی شما را اضافه خواهیم کرد.” نام توییتر در این زمینه معنا ندارد، بنابراین باید با پرنده خداحافظی کنیم.

مطلب پیشنهادی:  تلسکوپ جیمز وب ناسا در حال شکار بیگانگان است!

X، برنامه جدید برای همه چیز

لیندا یاکارینو، مدیرعامل X نیز مسیری را که شرکت با هویت برند جدید طی خواهد کرد، توضیح داد. او توییت کرد“X وضعیت آینده تعامل بی حد و حصر است – با محوریت صدا، تصویر، پیام، پرداخت / بانکداری – ایجاد یک بازار جهانی برای ایده ها، کالاها، خدمات و فرصت ها. با استفاده از هوش مصنوعی، X همه ما را به روش هایی که تازه تصور می کنیم به هم متصل می کند.

او همچنین گفت که در چند ماه گذشته، این شرکت گام های بلندی برای تحقق چشم انداز جدید برداشته است. سال‌هاست که طرفداران و منتقدان توئیتر را ترغیب می‌کنند که رویاهای بزرگ‌تری داشته باشد، سریع‌تر نوآوری کند و پتانسیل عالی خود را درک کند. X این کار و موارد دیگر را انجام خواهد داد. ما قبلاً شاهد شکل‌گیری X در طول 8 ماه گذشته از طریق راه‌اندازی سریع ویژگی‌هایمان بوده‌ایم، اما تازه شروع کرده‌ایم. مطلقاً هیچ محدودیتی برای این تحول وجود ندارد. X پلتفرمی خواهد بود که می تواند همه چیز را ارائه دهد. @elonmusk و من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم های خود و هر یک از شرکای خود هستیم تا X را به جهان بیاوریم.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا