تکنولوژی

اسکوتر برقی Ather 450X Gen 3 امروز ساعت 15 معرفی شد: آیا این Ola S1 Pro رقیب است؟

آپدیت Ather 450X Gen 3 اواخر امروز عرضه می شود، و در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد آن بدانید آمده است. جزئیات را بررسی کنید.

در میان هیاهویی که پیرامون چندین اسکوتر برقی جدید، به ویژه Ola S1 Pro وجود دارد، Ather بی سر و صدا بر روی یک به روز رسانی بزرگ برای اسکوتر برقی محبوب خود – Ather 450X کار می کند. و پس از ماه‌ها توسعه، Ather 450X Gen 3 از طریق یک رویداد آنلاین در اواخر امروز به دنیا معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود که مدل جدید در برخی از زمینه‌های کلیدی، که به احتمال زیاد ظرفیت باتری و چندین پارامتر مرتبط با عملکرد دیگر خواهد بود، بهبودهایی به همراه داشته باشد. Ather هنوز چیزی در این زمینه فاش نکرده است.

اگر از طرفداران Ather هستید یا به دنبال یک اسکوتر برقی سریع هستید، باید تمام اعلامیه های اعلام شده در راه اندازی امروز را زیر نظر داشته باشید. Ather در مورد مشخصات مدل Ather 450x Gen 3 کاملاً صحبت کرده است، اما شایعات پیرامون مدل جدید نشان می دهد که تغییرات ممکن است بیشتر زیر پوست باشد. این به‌روزرسانی می‌تواند به Ather کمک کند اسکوتر بسیار پرطرفدار و محبوب Ola S1 Pro را بپذیرد.

Ather 450X Gen 3 امروز عرضه می شود

با مدل Ather 450X Gen 3، انتظار می رود که این اسکوتر در محدوده خود تقویت زیادی پیدا کند. این می تواند با یک باتری بزرگتر اتفاق بیفتد. مدل فعلی دارای باتری 2.9 کیلووات ساعتی است و نسخه جدیدتر انتظار می رود باتری بزرگتر 3.66 کیلووات ساعتی داشته باشد. این به 450X جدید کمک می‌کند تا برد تقریباً 145 کیلومتری را ارائه دهد که می‌تواند آن را در حد Ola S1 Pro قرار دهد. در مقایسه، مدل فعلی تنها می تواند تا 116 کیلومتر را طی کند.

مطلب پیشنهادی:  اپل ویژن پرو برای اولین بار جراحی ستون فقرات را انجام داد. دکتر می گوید هدست خطای انسانی را از بین می برد

شایعات همچنین حاکی از آن است که اسکوتر Ather 450X Gen 3 با حالت های رانندگی جدید برای افزایش برد عرضه خواهد شد. انتظار می رود حالت Warp در مدل جدید بدون تغییر باقی بماند و Ather ممکن است یک حالت Eco کارآمدتر مشابه Ola S1 Pro ارائه دهد. بنابراین، می تواند عملکرد اسکوتر را برای بهبود برد کلی فلج کند.

همچنین گفته می شود که این بیشتر یک تغییر چهره است تا یک اصلاح نسلی. از این رو، می توانید انتظار حداقل تغییرات ظاهری را داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا