تکنولوژی

افزایش اشتراک آمازون پرایم در بریتانیا و اروپا – این شرکت تورم را مقصر می داند

Amazon.com Inc. گفت که در نتیجه تورم و هزینه های عملیاتی مرتبط، قیمت اشتراک Prime خود را در بریتانیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا افزایش می دهد.

Amazon.com Inc. گفت که در نتیجه تورم و هزینه های عملیاتی مرتبط، قیمت اشتراک Prime خود را در بریتانیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا افزایش می دهد.

این شرکت روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که هزینه سالانه خدمات تحویل رایگان از 79 پوند در بریتانیا از 15 سپتامبر به 95 پوند (114.06 دلار) افزایش می یابد. قیمت ها در کشورهای اروپایی آسیب دیده به طور متوسط ​​31 درصد افزایش می یابد و به دنبال افزایش های مشابه در ایالات متحده که در ماه فوریه اعلام شد.

یکی از سخنگویان آمازون در تماس تلفنی گفت: «از آنچه در ایالات متحده دیده‌ایم، هیچ پدیده انحرافی وجود نداشته است زیرا خدمات بیشتر و بیشتری از طریق Prime ارائه می‌شود، و این سرویس همچنان به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا صرفه‌جویی بسیار چشمگیری داشته باشند».

در ماه آوریل، آمازون به سرمایه‌گذاران گفت که مازاد بر استخدام و ساخت انبارها ناشی از بیماری همه‌گیر در حال افزایش است، زیرا رشد فروش تجارت الکترونیک به طور اجتناب‌ناپذیری به دلیل سرعت سرسام‌آور شیوع ویروس کرونا کاهش یافته است. هزینه های سوخت و نیروی کار قبلاً بالا بود و افزایش تورم از آن زمان تاکنون ادامه داشته است.

با این حال، این شرکت در افزایش قیمت خود تنها نیست. شرکت‌هایی از جمله Netflix Inc. قیمت بسته‌های خود را در سال جاری افزایش داده‌اند، زنجیره ساندویچ Pret A Manger قیمت اشتراک خود را افزایش داده است و شرکت‌های تلفن بریتانیایی بزرگترین افزایش قیمت خود را در سال‌های اخیر ارائه می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:  فروش میلیارد روزه بزرگ Flipkart: آیفون 13 را فقط با قیمت 500 دلار دریافت کنید. 52990

به گفته این شرکت، اشتراک سالانه آمازون پرایم از 69 یورو (70121 دلار) به 89.90 یورو در آلمان، از 49 یورو به 69.90 یورو در فرانسه و از 36 یورو به 49.90 یورو در اسپانیا و ایتالیا افزایش خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا