تکنولوژی

افشاگر با حمایت یک نماینده کنگره ادعا می کند که دولت ایالات متحده “شواهد بشقاب پرنده” را پنهان می کند

تیم برشت، نماینده کنگره ایالات متحده، ادعاهای یک افشاگر مبنی بر اینکه دولت شواهد وجود فضاپیماهای فرازمینی (UFO) را پنهان می کند، معتقد است. به گزارش مترو، افشاگر، دیوید چارلز گراش، تحلیلگر سابق وزارت دفاع، در مصاحبه ای گفت که دولت شواهد فیزیکی از وسایل نقلیه دست نخورده و نیمه دست نخورده بیگانگان دارد اما آن را از کنگره پنهان می کند.

نماینده Burchett از ادعاهای افشاگر حمایت می کند و پیشنهاد می کند که دولت از زمان حادثه بدنام رازول در سال 1947 و احتمالاً حتی قبل از آن، چنین شواهدی را پنهان کرده است. او معتقد است که دولت عمداً اطلاعات را مخفی می کند و اشاره می کند که بسیاری از شاهدان، از جمله خلبانان و فضانوردان واجد شرایط، با تجارب خود مطرح کرده اند. با این حال، اطلاعات مربوطه اغلب تکه تکه شده و برای کسانی که می توانند نقاط را به هم متصل کنند، در دسترس نیست.

دولت آمریکا اتهامات گروش را رد کرده است. هر زمان که بحث‌ها شامل پدیده‌های ناهنجار ناشناخته (UAP) می‌شود که به عنوان بشقاب پرنده شناخته می‌شوند، دولت به ندرت اظهارنظر می‌کند و به نگرانی‌های امنیت ملی اشاره می‌کند.

او این ایده را رد می کند که UAP ها منشأ روسی یا چینی دارند و استدلال می کند که در صورت وجود مزیت قابل توجهی خواهند داشت.

در ماه مه، گروه مطالعات مستقل ناسا در مورد UAPها، یافته های اولیه خود را ارائه کرد که شامل ویدئویی بود که یک گوی فلزی کروی را در حال پرواز بر فراز یک بیابان در خاورمیانه نشان می داد. با این حال، پانل توضیح قطعی برای شی ارائه نکرد. شواهد بی نتیجه بود.

مطلب پیشنهادی:  وقتی خورشید به یک قاتل زمین تبدیل می شود: سمت تاریک طوفان های خورشیدی و CME

حادثه رازول که توسط بورچت نماینده کنگره به آن اشاره شد، مربوط به بازیابی بقایای فلزی و لاستیکی در رازول، نیومکزیکو، در سال 1947 بود. پرسنل میدان هوایی ارتش در ابتدا یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کردند که در آن بیان شد که بخشی از “دیسک پرنده” را پیدا کرده اند. با این حال، آنها بعداً این بیانیه را پس گرفتند و در عوض پیشنهاد کردند که این یک بالن هواشناسی است.

جستجوی مداوم ناسا برای یافتن حیات فرازمینی

ناسا به طور فعال در جستجوی حیات فرازمینی، هدف اصلی آژانس است. با وجود تلاش‌های تحقیقاتی گسترده، ناسا هیچ مدرک معتبری از حیات فراتر از زمین پیدا نکرده است. با این حال، ناسا از طریق برنامه اختر زیست شناسی خود بر درک منشاء، تکامل و توزیع حیات در جهان تمرکز می کند. ماموریت‌های مختلف در حال بررسی وجود آب در مریخ، کاوش قمرهای بالقوه قابل سکونت مانند تیتان و اروپا، و تجزیه و تحلیل جو سیارات و سیارات فراخورشیدی همسایه برای نشانه‌های حیات هستند. ناسا همچنان متعهد به تعقیب نشانه های غیرقابل انکار حیات در سایر نقاط فضا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا