تکنولوژی

انتشار این فیلم OTT را در این هفته از دست ندهید. موفق باشید جری، چارلی 777 و دیگران

فیلم OTT این هفته منتشر می‌شود: درباره فیلم‌هایی که باید در این ماه به پلتفرم‌های OTT مانند Disney+ Hotstar، Amazon Prime و موارد دیگر تماشا کنید، بیاموزید. این لیست شامل Good Luck Jerry، Charlie 777، 19 (1) (a) و دیگران است.

ما وارد آخرین هفته جولای شدیم و در حالی که جمعه گذشته اکران های هیجان انگیزی مانند F3: Fun & Frustration و Indian Predator: The Butcher Of Delhi را برای ما به ارمغان آورد، هفته پیش رو برای برخی از بزرگترین فیلم های ماه در نظر گرفته شده است. بازیگر مورد انتظار جانوی کاپور، Good Luck Jerry، آخر هفته برای تماشا در دیزنی+ هاتستار در دسترس خواهد بود. در کنار این، فیلم تحسین شده و باکس آفیس 777 Charlie in Cannada نیز این آخر هفته از Voot پخش خواهد شد. فیلم Rocketry به زبان تامیل و فیلم 19 (1) (a) به زبان مالایایی نیز برای مشاهده در دسترس خواهند بود. بیایید نگاهی دقیق تر به اکران فیلم OTT این هفته بیندازیم.

موفق باشید جری در دیزنی + میزبان

فیلم جنایی کمدی تاریک هندی به کارگردانی سیدهارت سنگوپتا است که اولین کارگردانی خود را با این فیلم انجام خواهد داد. سنگوپتا به خاطر کارگردانی نمایش های تلویزیونی مانند Balika Vadhu و سریال های وب مانند Apharan شناخته شده است. داستان بازسازی تامیل حول زنی می گذرد که سعی می کند برای مراقبت از والدین و خواهرش شغلی پیدا کند. وقتی او به یک تجارت قاچاق کوکائین برخورد می کند و تصمیم می گیرد برای کسب درآمد وارد آن شود، اوضاع به شکل جالبی در می آید. اما اکنون او باید در مقابل خانواده اش زندگی دوگانه ای داشته باشد و در عین حال از پلیس دوری کند. در این فیلم جانوی کاپور به همراه دیپاک دوبریال، میتا وشیشت، نیراج سود، سوشانت سینگ و دیگران نقش اصلی را ایفا می کند. از 29 جولای پخش خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  وزیر هلند اطمینان دارد که شرکت تراشه ASML در هلند باقی خواهد ماند

777 چارلی

کمدی-درام ماجراجویی به زبان کانادایی یکی از بزرگترین ستاره های فیلم کانادایی را در راکشیت شتی به نمایش می گذارد. این فیلم سفر و رابطه بین یک کارگر تنها کارخانه و سگ بی خانمان لابرادور چارلی را دنبال می کند. در کنار شتی، سانگیتا سرینگری، راج بی. شتی، دانیش سایت، بابی سیمها و دیگران نقش های اصلی را ایفا می کنند. این فیلم در 29 جولای بر روی پلتفرم OTT اکران می شود.

Rocket Tech در Amazon Prime Video

این یک درام زندگی‌نامه‌ای به زبان تامیل است که بر اساس S. Nambi Narayanan، مهندس فضایی که برای سازمان تحقیقات فضایی هند (ISRO) کار می‌کرد و با توسعه موتور موشک Vikas به برنامه فضایی هند کمک زیادی کرد، است. این فیلم به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی R. Madhavan است که نقش اصلی را نیز ایفا می کند. سیمران، راجیت کاپور، راوی راگاوندرا و مورالیدهران نقش‌های فرعی را بازی می‌کنند. پخش این فیلم از 26 جولای آغاز می شود.

19(1)(a) Disney+ Hotstar

این فیلم به زبان مالایالام توسط اولین فیلم Indhu VS نوشته و کارگردانی شده است. این فیلم یک تریلر تحقیقی با بازی ویجی ستوپاتی، نیتیا منن، ایندراجیت سوکوماران، ایندرانس و دیگران است. این فیلم به موضوعات مهم آزادی بیان و بیان می پردازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا