گجت

انتظار می رود جانشین AirPods Pro در نیمه دوم سال 2022 عرضه شود، اپل ممکن است به تولید مدل اصلی پایان دهد: Ming-Chi Kuo

به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور صنعت، اپل ممکن است در اواخر سال جاری جانشین هدفون های استریو بی سیم محبوب خود (TWS) AirPods Pro را عرضه کند. اعتقاد بر این است که نسل دوم AirPods Pro این شرکت جایگزین مدل اصلی که در اکتبر 2019 عرضه شد، خواهد شد و آنها را به اولین مدل AirPods Pro در بیش از دو سال تبدیل کرد. در حالی که در گذشته جزئیاتی در مورد جانشین فرضی ایرپاد پرو این شرکت به بیرون درز کرده بود، اپل هنوز به طور رسمی جزئیاتی در مورد نسل دوم ایرپاد پرو فاش نکرده است.

طبق توییت Kuo، اپل ممکن است نسل دوم AirPods Pro را در نیمه دوم سال 2022 عرضه کند. این تحلیلگر همچنین گفت که اپل سفارشات AirPods (نسل سوم) خود را بیش از 30 درصد از سال 2022 در سه ماهه دوم و سوم کاهش داده است. زیرا تقاضا به طور قابل توجهی ضعیف تر از مدل نسل دوم AirPods بود.

به گفته Kuo، اگرچه اپل پس از عرضه جانشین آنها در سال گذشته، تولید AirPods (نسل دوم) را متوقف نکرد، اما ایرپاد پرو اصلی ممکن است با معرفی نسل دوم در سال جاری بازنشسته شود. ایرپادهای نسل دوم اپل در حال حاضر قیمتی معادل 1000 روپیه دارند. 14100 در وب سایت این شرکت در هند، در حالی که ایرپادهای نسل سوم با قیمت روپیه در دسترس هستند. 20500.

مطلب پیشنهادی:  Boult Rover با قیمت روپیه. 2999 در هنگام راه اندازی; این ساعت هوشمند 10 روز عمر باتری را ارائه می دهد

طبق گزارش های قبلی، انتظار می رفت که جانشین فرضی AirPods Pro در سال گذشته عرضه شود. طبق گفته بلومبرگ، انتظار می‌رود نسل دوم AirPods Pro دارای طراحی جدیدی باشد که برای طراحی فشرده‌تر، “ساقه” را حذف می‌کند و شامل سنسورهای حرکتی به‌روز شده با تمرکز بر ردیابی تناسب اندام است.

در همین حال، اپل اخیراً قیمت Apple AirPods Pro، AirPods (نسل سوم) و AirPods Max‌ خود را در هند 10 درصد افزایش داده است. قیمت های به روز شده شاهد افزایش روپیهی هستند. 1400 برای AirPods Pro، روپیه. 2000 برای ایرپادهای نسل سوم و روپیه. 7100 برای AirPods Max. در حالی که اپل هنوز دلیل افزایش قیمت در هند را روشن نکرده است، قیمت های اصلاح شده برای این محصولات اکنون در وب سایت اپل موجود است.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا