موبایل

اولین طراحی مجدد بزرگ Spotify در 10 سال گذشته شبیه به TikTok است

Spotify دومین رویداد سالانه سازنده Stream On خود را امروز برگزار کرد و در حالی که استریمر ورود سطح موسیقی با کیفیت بالا خود را اعلام نکرد، از این فرصت استفاده کرد و پرده از بزرگترین طراحی مجدد خود در یک دهه گذشته برداشت. این به روز رسانی نه تنها ظاهر بصری جدید، پیمایشی و غنی از تصاویر را یادآور TikTok و Instagram به صفحه اصلی برنامه تلفن همراه می آورد، بلکه چندین ویژگی جدید مبتنی بر کشف برای موسیقی، پادکست ها و کتاب های صوتی نیز وجود دارد.

صفحه اصلی جدید Spotify.
Spotify

در حالی که رویداد Stream On تمرکز عمده‌ای بر ابزارها و منابع جدید برای هنرمندان موسیقی، پادکست‌ها و سازندگان کتاب‌های صوتی داشت، ارائه افتتاحیه درباره ظاهر و ویژگی‌های جدید برای کاربران بود – برخی از آنها برای همه و برخی فقط برای مشترکین در دسترس خواهند بود. . بزرگ‌ترین تغییر به صفحه اصلی می‌رسد، که طرح‌بندی قدیمی آلبوم هنری و تصاویر ثابت را می‌گیرد و با ویدیوها، پیش‌نمایش‌های صوتی آهنگ‌ها، فهرست‌های پخش، آلبوم‌ها، قسمت‌های پادکست و موارد دیگر جان می‌بخشد.

برای کاوش بیشتر می توان روی همه چیز ضربه زد و کشید یا برای بعداً ذخیره کرد. البته همه اینها بر اساس استفاده شماست که به Spotify کمک می کند آنچه را که دوست دارید پیدا کند. طراحی جدید به سبک فید در سراسر برنامه مشهود خواهد بود، در بخش هایی مانند Discovery Weekly، Release Radar و New Music Friday. اسپاتیفای می‌گوید که «تجربه‌ای جذاب‌تر» را تقویت می‌کند که به سازندگان کمک می‌کند «رشد، مشارکت و کسب درآمد کنند».

از دیگر ویژگی‌های اعلام شده در این رویداد می‌توان به «Smart Shuffle» جدید اشاره کرد که به گفته Spotify با توصیه آهنگ‌هایی بر اساس «احساس» لیست پخش شما، جان تازه‌ای به لیست‌های پخش می‌بخشد. همچنین “پخش خودکار برای پادکست” وجود دارد که به طور خودکار پادکست جدیدی را بر اساس آنچه دوست دارید پس از پایان پادکست شروع می کند. با این حال، Smart Shuffle فقط برای مشترکین در دسترس خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  Tecno Pova 6 Pro 5G با روشنایی قوس به روز شده، باتری 6000 میلی آمپر ساعتی در هند راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

این ویژگی‌های جدید ویژگی دی‌جی اخیراً اعلام‌شده Spotify را تکمیل می‌کند، که تفسیر تولید شده توسط هوش مصنوعی را در قالب صدای دی‌جی (که در واقع صدای خاویر “X” جرنیگان، رئیس مشارکت‌های فرهنگی Spotify است) اضافه می‌کند تا به شخصی‌سازی انتخاب‌های ایستگاه‌های رادیویی کمک کند. – مانند موسیقی که Spotify برای شما ایجاد می کند.

برادران جوناس ویژگی جدید صفحات شمارش معکوس را برای Spotify Stream On Event اعلام کردند.
Spotify

Spotify همچنین برخی از ابزارها و ویژگی‌های جدید را برای هنرمندان اعلام کرد، از جمله «Spotify Clips»، راهی برای تعامل هنرمندان با طرفداران، مجموعه ابزارهای جدید «Spotify for Podcasters» که فرآیند را ساده‌سازی می‌کند و داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌هایی را درباره پادکست‌های هر سازنده ارائه می‌دهد. و یک ویژگی جدید «صفحات شمارش معکوس» (معرفی شده توسط برادران جوناس) که، بله، ماه ها، روزها و ساعت ها را تا انتشار آلبوم جدید شمارش می کند.

Spotify تاریخ راه‌اندازی ویژگی‌های طراحی مجدد را مشخص نکرده است، اما “شروع به عرضه برای کاربران Premium و Free در سراسر جهان در iOS و Android کرده است.” او افزود که این ویژگی ها در هفته ها و ماه های آینده شروع به کار خواهند کرد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا