تکنولوژی

اوپو اکنون متهم به سرقت مالیات روپیه‌ای است. 4389 کرور از دولت هند

ظاهرا Oppo از انجام وظیفه به ارزش روپیه فرار کرده است. 4389 کرور از اداره اطلاعات درآمد (DRI). در اینجا تمام جزئیات است.

پس از یک سری حملات به شرکت‌های چینی گوشی‌های هوشمند مانند شیائومی و ویوو، سازمان‌های دولتی هند به دنبال اوپو بوده و فرار از انجام وظیفه گسترده را افشا کرده‌اند. اداره اطلاعات درآمد (DRI) پس از بررسی های انجام شده متوجه شد که این شرکت از انجام وظیفه به ارزش یک میلیون روپیه فرار کرده است. 4389 کرور است و اکنون از شرکت می خواهد که همان مبلغ را بپردازد. گزارش دیگری حاکی از آن است که مقامات Oppo این اشتباه را تأیید کرده اند و قبلاً یک روپیه پیش پرداخت کرده اند. 4.5 میلیارد

اداره اطلاعات درآمد (DRI) دفاتر واحد محلی Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp را بازرسی کرد. وزارت دارایی هند روز چهارشنبه گفت و مدیریت شرکت را زیر سوال برد. بر اساس گزارش بلومبرگ، گفته می شود که آژانس “شواهد مجرمانه ای را که نشان می دهد اشتباه عمدی ابزارها و اجزای وارداتی مورد استفاده برای تولید تلفن ها را نشان می دهد” پیدا کرده است.

اوپو متوجه شد که از مالیات فرار می کند

در این گزارش همچنین آمده است که Oppo همچنین هزینه های مجوز پرداخت شده به شرکت های خارج از کشور را هنگام محاسبه ارزش کالاهای وارداتی لحاظ نکرده است. برخلاف موارد قبلی شیائومی و ویوو، مدیریت و تامین‌کنندگان اوپو اشتباهات را پذیرفته‌اند و تایید شده است که این شرکت پیش‌پرداخت 100 روپیه را انجام خواهد داد. 4.5 میلیارد، وزارت می گوید. اوپو هنوز در این مورد اعلام رسمی نکرده است.

مطلب پیشنهادی:  آخرین فاش شدن آیفون 15 مشخصات معکوس تکان دهنده اپل را فاش می کند

“در طول تحقیقات، جستجوهایی توسط DRI در دفتر Oppo India و محل سکونت افسران مدیریت کلیدی آن انجام شد که منجر به بازیابی شواهد مجرمانه ای شد که نشان دهنده اظهار اشتباه عمدی در توصیف اقلام خاص وارداتی توسط Oppo India برای استفاده بود. وزارت دارایی روز چهارشنبه گفت: در تولید تلفن همراه.

اوپو همچنین اعلام کرده است که حق امتیاز و هزینه های مجوز را به سایر شرکت ها در چین برای استفاده از فناوری آنها پرداخت می کند. «هزینه‌های حق‌الامتیاز» و «هزینه‌های مجوز» پرداخت شده توسط Oppo India، برخلاف بخش 14 قانون گمرک 1962 با قانون 10 ارزش‌گذاری گمرکی، به ارزش معاملاتی کالاهای وارد شده توسط آنها اضافه نشده است. (تعیین ارزش کالاهای وارداتی) قوانین سال 1386.»

این پرونده تنها چند هفته پس از آن منتشر شد که رقیب سازنده گوشی های هوشمند چینی شیائومی و ویوو در خطوط مشابهی مجرم شناخته شدند. شیائومی متهم به پولشویی بود که در آن از طریق ادعاهای دروغین برای پرداخت حق اختراع، پول را به خارج از کشور منتقل کرد. حساب های Vivo نیز توسط آژانس ها در پی یک مورد مشابه پولشویی مسدود شد. Vivo در حال دعا برای رفع ممنوعیت حساب های خود برای پرداخت های لازم به کارکنان و سایر پرداخت های مرتبط است. مورد مشابهی با شرکت چینی هوآوی در حال انجام است.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا