کامپیوتر

اپل اذعان می کند استودیو دیسپلی دارای مشکلات صوتی است


در چند ماه گذشته، تعداد فزاینده ای از کاربران استودیو نمایشگر جدید اپل از مشکلات عملکرد صوتی مانیتور شکایت کرده اند.

بر اساس تعدادی از پست‌های رسانه‌های اجتماعی در مورد این مشکل، مشکلات صوتی استودیو دیسپلی شامل قطع ناگهانی صدا، اعوجاج و سرعت زیاد است.

اگرچه این شرکت در مورد این موضوع اظهار نظر عمومی نکرده است، اما طبق محتوای یادداشتی که MacRumors به ​​ارائه دهندگان خدمات مجاز ارائه کرده است، سرانجام اپل آن را تایید کرده است.

در این یادداشت، غول فناوری اصرار دارد که مشکل صدای استودیو نمایشگر 1599 دلاری مربوط به سخت افزار مانیتور نیست و این نشان می دهد که به روز رسانی نرم افزاری در نهایت آن را حل می کند.

همچنین یک راه حل موقت تا زمانی که مهندسان آن مشکل را به طور کامل بررسی کنند ارائه می دهد. این شامل جدا کردن مانیتور و برداشتن لوازم جانبی یا دستگاهی است که به آن متصل است. سپس به کاربران گفته می شود که 10 ثانیه صبر کنند تا صفحه نمایش استودیو را دوباره به برق وصل کنند.

در میان بسیاری از پست‌های آنلاین در مورد مشکلات مداوم استودیو دیسپلی، یکی از مالکان گفت که این مشکل «روزها» ادامه دارد، در حالی که دیگری صدا را «متوقف» توصیف کرد.

در پیامی دیگر، یکی از کاربران استودیو دیسپلی گفت که صدا “هرازگاهی از کار می افتد” و شخص دیگری گفت: “عجیب است که باید نمایشگر را دوباره راه اندازی کنید” تا مشکل برطرف شود.

با توجه به مشکلات صوتی، ما با اپل تماس گرفته‌ایم تا بدانیم آنها چگونه می‌خواهند این مشکل را برطرف کنند و پس از شنیدن پاسخ، این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی:  Nvidia اختلاف حافظه RTX 4060 Ti را توضیح می دهد

نگران کننده است، این اولین مشکلی نیست که از زمان انتشار در ماه مارس، صفحه نمایش 27 اینچی 5K استودیو اپل را آزار می دهد.

بررسی های اولیه مانیتور گران قیمت شامل شکایت هایی در مورد کیفیت تصویر ضعیف وب کم داخلی بود، به طوری که یکی از نویسندگان این تصویر را به دلیل ظاهر دانه دار و شسته شده آن به تصویر یک «بلک بری قدیمی» تشبیه کرد.

اپل به سرعت پاسخ داد و گفت که “مشکلی را کشف کرده است که در آن سیستم آنطور که انتظار می رود رفتار نمی کند.” این شرکت در نهایت یک به‌روزرسانی را برای بهبود کیفیت تصویر منتشر کرد، اگرچه به نظر می‌رسید که اجماع عمومی این است که این بهبود به جای چشمگیر، ظریف بوده است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا