گجت

اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند: گزارش

اپل استفاده از محتوای بازیافتی را در محصولات خود افزایش داده است. این شرکت در سال 2021 تقریباً از 20 درصد مواد بازیافتی برای محصولات خود استفاده کرد که بیشترین استفاده از محتوای بازیافتی بود. اپل جزئیات جدیدی را در مورد این فرآیند، بازیافت و تلاش‌های نوآوری در انرژی پاک، همراه با برخی ویژگی‌های جدید برای مصرف‌کنندگان پیش از روز زمین در 22 آوریل منتشر کرد.

برای اولین بار، اپل طلای بازیافتی تایید شده را معرفی کرد. این شرکت همچنین گزارش پیشرفت زیست محیطی 2022 خود را به اشتراک گذاشت و نشان داد که آنها بیش از دو برابر بیشتر از تنگستن بازیافتی، عناصر خاکی کمیاب و کبالت استفاده کردند. این شرکت همچنین راه‌های جدیدی را برای جشن گرفتن روز زمین به اشتراک گذاشت، از جمله حمایت از صندوق جهانی حیات وحش با استفاده از Apple Pay. با منابع آموزشی، محتوای انتخاب شده و فعالیت‌های جذاب در سراسر پلتفرم‌ها، مشتریان اپل می‌توانند از فرصت‌ها برای قدردانی از زیبایی طبیعت در هر کجا که هستند، استفاده کنند، در مورد مسائل کلیدی مانند تغییرات آب و هوا و حمایت از علل و جوامع، تلاش برای محافظت از سیاره یاد بگیرند.

علاوه بر این، در سال 2021، 59 درصد از کل آلومینیوم عرضه شده توسط اپل در محصولاتش از منابع بازیافتی تامین خواهد شد. اپل همچنین پیشرفت چشمگیری در راستای هدف این شرکت برای حذف پلاستیک از بسته بندی های خود تا سال 2025 داشته است، به طوری که پلاستیک تنها 4 درصد از بسته بندی ها را در سال 2021 تشکیل می دهد. از سال 2015، اپل پلاستیک را در بسته بندی های خود 75 درصد کاهش داده است.

مطلب پیشنهادی:  نقد و بررسی Garmin Venu 2 Plus: برای علاقه مندان به تناسب اندام

اپل همچنین در سال مالی 2021 شامل 45 درصد خاک‌های کمیاب بازیافتی، 30 درصد قلع بازیافتی، 13 درصد کبالت بازیافتی تأیید شده و طلای بازیافتی تأیید شده در سال مالی 2021 بود.

اپل همچنین از یک ماشین بازیافت جدید تاز رونمایی کرد که از «فناوری شبیه خردکن برای جدا کردن آهنرباها از ماژول‌های صوتی و بازیابی عناصر کمیاب‌تر» استفاده می‌کند. که در سال 2018 معرفی شد، اکنون می تواند 23 مدل آیفون را برای فرآیند بازیافت از هم جدا کند.

بر اساس این گزارش، این شرکت همچنین به دنبال جبران افزایش آلودگی از طریق پروژه هایی برای حذف CO2 از جو تا سال 2021 بوده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا