کامپیوتر

اپل مشکل صدای استودیو نمایشگر را حل کرده است


اپل برای مشکلی که بر خروجی صدای برخی از مانیتورهای جدید استودیو دیسپلی خود تأثیر می‌گذاشت، یک اصلاح نرم‌افزاری منتشر کرده است.

این اصلاح تنها چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که گزارش‌های رسانه‌ای متعددی این مشکل را برجسته کردند، که منجر به حذف غیرمنتظره صدا، تحریف صدا یا حتی شتاب شد.

در پاسخ به این وضعیت، اپل روز پنجشنبه یک سیستم عامل به روز شده نسخه 15.5 را برای مانیتور 1599 دلاری خود منتشر کرد. یادداشت های انتشار شرکت فناوری، سیستم عامل را با عنوان 19F80، جایگزین 19F77، فهرست می کند. متن همراه با اعلان به‌روزرسانی به سادگی می‌خواند: «مشکل صوتی را با استودیو نمایش حل می‌کند» و اضافه می‌کند که به macOS Monterey 12.4 یا بالاتر نیاز دارد.

اپل با رونمایی از مانیتور در ماه مارس، کیفیت صدای استودیو دیسپلی را به میزان قابل توجهی افزایش داد و شش بلندگوی خود را برجسته کرد، از جمله چهار ووفر برای باس و دو توییتر برای میان رده و تریبل.

اما پس از انتشار، برخی از کاربران Studio Display شروع به شکایت از مشکلات صوتی کردند. اگرچه اپل این مشکل را به طور عمومی تایید نکرده است، اخیراً با ارائه دهندگان خدمات مجاز تماس گرفته تا آنها را از راه حلی مطلع کند که می تواند در زمانی که مهندسان اپل روی راه حل دائمی تر کار می کنند با مشتریان به اشتراک بگذارد.

این شامل جدا کردن مانیتور و برداشتن هرگونه لوازم جانبی یا دستگاه متصل به آن بود. سپس به دارندگان استودیو نمایشگر توصیه شد قبل از اتصال مجدد استودیو نمایشگر به برق، 10 ثانیه صبر کنند.

مطلب پیشنهادی:  قیمت این مانیتور 32 اینچی QHD ال جی به 209 دلار کاهش یافته است

مشکل صدا اولین مشکلی نیست که نمایشگر 27 اینچی 5K اپل را آزار می دهد.

در عرض چند ساعت پس از دستیابی بازبینان به آن، مشخص شد که تصویر وب‌کم بسیار ضعیف است. اپل قبل از انتشار آپدیت برای بهبود کیفیت تصویر، مشکل را پذیرفت. با این حال، به نظر می‌رسد که اتفاق نظر این است که کیفیت تصویر وب‌کم هنوز بسیار پایین‌تر از چیزی است که برای چنین مانیتور گران قیمتی انتظار دارید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا