گجت

اپل ممکن است نسل دوم مدل AirTag را به زودی با انتظار افزایش عرضه عرضه کند: مینگ چی کو

اپل پیشرفت قابل توجهی در محموله های AirTag خود نشان داده است، که تخمین زده می شود که در سال 2021 حدود 20 میلیون دستگاه باشد و پس از آن در سال 2022، 35 میلیون دستگاه، همانطور که تحلیلگر مینگ-چی کو فاش کرد. این تحلیلگر همچنین پیش بینی کرد که روند اخیر می تواند باعث شود اپل به زودی نسل دوم AirTag را منتشر کند.

اپل AirTags را به عنوان راهی برای ردیابی اقلام معرفی کرد، اما گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که این شرکت از زمان شروع به کار به تدریج محموله‌های AirTag را افزایش داده است. یک توییت توسط تحلیلگر TFI International Securities.

گجت هایی مانند AirTags از یک اتصال بی سیم برای اطلاع دادن به کاربران هنگام خروج از مکان فعلی خود استفاده می کنند. دستگاه ها را می توان به دلیل اندازه یک سکه بزرگ در هر مکانی قرار داد. در آوریل 2021، اپل AirTag را منتشر کرد، گجتی که به کاربران اجازه می‌دهد وسایل شخصی گمشده را با استفاده از آیفون خود ردیابی کنند.

به گفته Kuo، AirTag اپل در گذشته مورد توجه قابل توجهی قرار گرفته است. با این حال، رشد جدید در نهایت می تواند غول فناوری را تشویق کند تا نسل دیگری از دستگاه را عرضه کند.

در حالی که دیدن اینکه چگونه AirTag اصلی می تواند بهبود یابد دشوار است، اپل به طور منظم به روز رسانی هایی را برای سایر محصولات سخت افزاری خود منتشر می کند، بنابراین اگر AirTag کنار گذاشته شود غیرعادی خواهد بود. اپل اولین شرکتی نبود که دستگاه نظارتی کوچکی را عرضه کرد، اما مانند سایر دسته‌های سخت‌افزاری، آن را با آنچه که قبلاً در دسترس بود، بهبود بخشید.

مطلب پیشنهادی:  مدهاو شیث، مدیرعامل Realme India در 5G Push، سری GT، Book Slim و سفر Realme به بالا در Flipkart

AirTag هم از نظر زیبایی و هم از نظر سهولت استفاده جذاب است. تجهیزات اپل به گونه ای طراحی شده اند که بدون نقص با یکدیگر کار کنند و AirTag نیز از این قاعده مستثنی نیست. همه چیز واقعاً آسان و ساده است، از اتصال آن به تلفن در وهله اول تا مکان یابی آن در صورت گم شدن.

اما اپل ممکن است از شنیدن اینکه AirTag ها برای جاسوسی از افراد برخلاف میل آنها استفاده می شود خوشحال نباشد. این شرکت به سرعت ویژگی های ضد تعقیب را توسعه داد تا این نوع سوء استفاده را دشوارتر کند.

Kuo گفت که فروش AirTag هنوز افزایش نیافته است، اما با توجه به اینکه خریداران آیفون AirTags را مفید و آسان برای راه اندازی و استفاده می دانند، شروع به افزایش می کند.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا