تکنولوژی

اپل ممکن است 3 فروشگاه دیگر را در این شهرهای هند بعد از Apple Saket، BKC باز کند – مکان ها و همه جزئیات را بررسی کنید

سال گذشته در ماه آوریل، اپل فروشگاه های خود را در دهلی و بمبئی راه اندازی کرد که نام های Apple Saket و Apple BKC را داشتند. اکنون، غول فناوری مستقر در کوپرتینویی ظاهراً در حال افتتاح فروشگاه های اپل بیشتری در سه شهر هند است. این دو فروشگاه تازه افتتاح شده اولین سال خود را در این ماه با درآمد و موفقیت زیادی به پایان رساندند. اپل اکنون در حال برنامه ریزی برای گسترش افق های خود در هند با برنامه ریزی برای افتتاح فروشگاه های جدید در شهرهای بزرگ است. ببینید اپل در کدام شهرها به دنبال افتتاح فروشگاه است.

فروشگاه های جدید اپل در هند

طبق گزارشی که توسط The Economic Times منتشر شده است، اپل قصد دارد فروشگاه های خود را در سه شهر بزرگ هند افتتاح کند. انتظار می رود این سه شهر پونا، بنگلور و منطقه NCR، ترجیحا نویدا باشند. این فروشگاه ها ممکن است در مراکز خرید برجسته باز شوند و اپل هم اکنون در حال مذاکره برای همین موضوع است. یکی از مدیران صنعت گفت: «اپل تنها به دو فروشگاه در بازاری مانند هند بسنده نخواهد کرد. البته برنامه هایی برای گسترش آن وجود دارد. مسئله این است که چه زمانی، نه اگر.»

این تصمیمات پس از موفقیت بزرگ این دو فروشگاه در هند بود که سود مورد انتظار را به همراه داشت. این فروشگاه ها اکنون در زیر مجموعه فروشگاه های خرده فروشی فعال اپل در سراسر جهان قرار می گیرند. دو فروشگاه اپل میانگین فروش ماهانه دارند 16-17 کرور هر کدام متوالی از زمان راه اندازی آنها. درآمد حاصل از فروشگاه بمبئی به دلیل اندازه بزرگتر کمی بیشتر از فروشگاه دهلی است.

مطلب پیشنهادی:  نیکون دیگر دوربین های DSLR نمی سازد؟ دلیل این امر ممکن است شوکه کننده باشد


B0CHX2F5QT-1

علاوه بر این، اپل ممکن است در حال برنامه‌ریزی برای عرضه هدست واقعیت ترکیبی خود، Apple Vision Pro در هند باشد، که برای نشان دادن نحوه عملکرد هدست به یک فروشگاه اپل نیاز دارد. با این حال، اپل هیچ تاییدی در مورد ادعاها ارائه نکرد. این احتمال وجود دارد که در رویداد WWDC، از جمله هند، برخی از اعلان‌های در دسترس بودن Vision Pro را در مناطق دیگر مشاهده کنیم. بنابراین، باید منتظر ماند و دید که اپل برای گسترش خاص خود در آسیا و به طور خاص در هند، که دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان است، چه برنامه ای دارد.

یک چیز دیگر! ما اکنون در کانال های واتس اپ هستیم! ما را در آنجا دنبال کنید تا هیچ به روز رسانی دنیای فناوری را از دست ندهید. برای دنبال کردن کانال واتساپ HT Tech کلیک کنید اینجا برای پیوستن در حال حاضر!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا