کامپیوتر

اپل مهلت 5 سپتامبر را برای بازگشت کارمندان به سر کار تعیین کرده است

اپل یک ضرب الاجل 5 سپتامبر برای کارمندان شرکت تعیین کرد که حداقل سه روز در هفته در دفتر حضور داشته باشند، که نشان دهنده آخرین تلاش خود برای بازگشت پس از افزایش کووید-19 است که برنامه های آنها را چندین بار به تاخیر انداخت.

شرکت کارکنان را ملزم می‌کند که در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و یک روز سوم معمولی که توسط تیم‌های جداگانه تعیین می‌شود، از دفتر کار کنند. این تغییری نسبت به طرح اولیه اپل است که در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه به کار حضوری نیاز داشت. این شرکت روز دوشنبه کارمندان را از رویکرد جدید مطلع کرد.

غول فناوری مستقر در کوپرتینو، کالیفرنیا، حداقل از ژوئن 2021، زمانی که برای اولین بار سیاست سه روزه را اعلام کرد، برای بازگرداندن کارکنان خود به دفتر کار کرده است. اما شیوع ویروس، شرکت را مجبور به عقب انداختن ضرب الاجل ها کرده است و کارگران را در یک برنامه دو روزه در هفته قرار می دهد. سیاست جدید ابتدا در سیلیکون ولی اجرا می شود و سپس به دفاتر دیگر سرایت می کند.

سخنگوی اپل از اظهار نظر در مورد ضرب الاجل به روز شده خودداری کرد.

اپل در حال انجام تنظیمات دیگری برای COVID-19 است. این سیاست جدید چند هفته پس از آن صورت می گیرد که این شرکت از ماسک در مناطق مشترک دفاتر صرف نظر کرد. اپل چند ماه پیش چنین الزامی را روی میزهای فردی حذف کرد.

این شرکت همچنین در ماه ژوئن یک گردهمایی حضوری در محوطه دانشگاه خود برای تماشای یک سخنرانی در یک کنفرانس توسعه دهندگان برگزار کرد. این اولین مورد از سال 2019 بود و نشان می دهد که اپل در حال نزدیک شدن به عملکرد عادی است.

مطلب پیشنهادی:  این لپ تاپ Lenovo ThinkPad بیش از 50٪ تخفیف دارد - 1200 دلار صرفه جویی کنید!

در شهرستان سانتا کلارا، محل بسیاری از دفاتر اصلی اپل، میانگین هفت روزه موارد و موارد جدید روزانه کووید از ژوئیه کاهش یافته است، اما هنوز بسیار بیشتر از قبل از افزایش Omicron در اوایل سال 2022 است. کنترل و پیشگیری هفته گذشته توصیه های خود را برای COVID-19 کاهش داد.

به گزارش بلومبرگ، این سازنده آیفون یکی از سخت گیرترین شرکت های فناوری در مورد بازگرداندن کارمندان به دفتر است که باعث عصبانیت برخی از کارمندان شده است. مایکروسافت، آمازون، گوگل آلفابت و دیگران در ماه‌های اخیر برای کار از راه دور بازتر شده‌اند.

زمان شلوغی برای اپل است. این شرکت در حال آماده شدن برای رویدادی در ماه سپتامبر برای معرفی آیفون 14 و ساعت های جدید است. همچنین در حال آماده سازی لپ تاپ های مک و تبلت های آی پد به روز شده برای عرضه در اواخر امسال است.

© 2022 بلومبرگ LP


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا