موبایل

اپل واچ خود را به روز نکنید مگر اینکه این اشکال نمایشگر را بخواهید

WatchOS 9.5 هفته گذشته منتشر شد، به‌روزرسانی نسبتاً جزئی برای ساعت‌های اپل که صفحه ساعت پراید جشن را اضافه کرد و همچنین چند باگ نامشخص را برطرف کرد. با این حال، به نظر می رسد که این به روز رسانی باعث ایجاد یک مشکل نمایش آزار دهنده برای بسیاری از کاربران می شود.

کاربران گزارش دادند که در زیر ردیت‌های r/AppleWatch و r/watchOS، به‌روزرسانی یک رنگ سبز/خاکستری قابل‌توجه به صفحه‌نمایش آن‌ها اضافه شده است که رنگ‌های نمایشگر را تغییر می‌دهد و باعث می‌شود صفحه نمایش OLED به‌طور معمول شفاف به نظر می‌رسد. در تصاویر زیر می توانید ببینید که چگونه به نظر می رسد.

خوشبختانه، این مشکل صرفاً بصری است، بنابراین در صورت مواجه شدن با آن نیازی به نگرانی در مورد مشکلات عملکردی نیست. گفته می شود، این باعث نمی شود که کمتر آزاردهنده باشد. همچنین به نظر می رسد شدت آن از ساعتی به ساعت دیگر متفاوت است، به طوری که برخی از کاربران رنگ سبز/خاکستری بسیار ضعیف تری را نسبت به کاربرانی که مشکلات رنگی بسیار واضحی که در تصاویر بالا مشاهده می شود، تجربه می کنند.

بر اساس پست‌های متعدد آنلاین و نظرات زیر، به نظر می‌رسد این مشکل بر ساعت‌های اپل تمام نسل‌ها – از جمله اپل واچ سری 8 جدید – تأثیر می‌گذارد. تنها ساعت هوشمندی که به نظر نمی‌رسد تحت تأثیر قرار گیرد – حداقل ما از این موضوع شنیده‌ایم. پست هایی که دیده ایم – اپل واچ اولترا است. با این حال، هنوز هم ممکن است دارندگان اپل واچ اولترا همچنان با این خطا مواجه باشند.

مطلب پیشنهادی:  یک شرکت گوشی‌های هوشمند که نام آن را نشنیده‌اید، برنامه‌های بزرگی برای سال ۲۰۲۴ دارد

اگر هنوز watchOS 9.5 را دانلود نکرده اید، ممکن است ایده خوبی باشد که صبر کنید تا اپل مشکل را برطرف کند. اگرچه هر اپل واچ تحت تأثیر این باگ قرار نمی‌گیرد، اما همچنان آزاردهنده است و چیزی شبیه چشم‌ها است، بنابراین اگر می‌توانید از آن اجتناب کنید، باید از آن اجتناب کنید. بعلاوه، مگر اینکه قصد استفاده از صفحه ساعت دیجیتال پراید جشن 2023 را داشته باشید، با بقیه به‌روزرسانی‌ها چیز زیادی را از دست نمی‌دهید.

اپل مشکلات صفحه نمایش مانند آنچه که کاربران اپل واچ قبلا تجربه کرده اند داشته است و معمولاً رفع آنها خیلی سریع انجام می شود. امیدواریم watchOS 9.5.1 به زودی عرضه شود و مشکل را به طور کامل برطرف کند.

اگر اپل واچ شما با خطای نمایشگر مواجه است، مطمئن شوید که به‌روزرسانی‌های خودکار را روشن نگه دارید تا به محض اینکه اپل مشکلی را برطرف کرد، بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا