موبایل

اپل واچ سری 8 ممکن است طراحی بسیار آشنا داشته باشد


انتظار می رود اپل در مراسم آیفون 14 در سپتامبر سال جاری، اپل واچ سری 8 را معرفی کند. این رویداد تنها حدود یک ماه دیگر باقی مانده است و یک افشای جدید درز اپل واچ سری 8 منتشر شده است که اطلاعاتی در مورد پوشیدنی های آینده این شرکت ارائه می دهد. جالب اینجاست که این با برخی اطلاعات در مورد طراحی ساعت که قبلاً منتشر شده بود، تناقض دارد.

به گفته یکی از کاربران توییتر @ShrimpAppleProمدل های پایه اپل واچ سری 8 دارای طراحی مشابه با سری 7 خواهند بود که شایعات قبلی در مورد امکان صفحه نمایش لبه تخت جدید را بی اعتبار می کند.

باشه
لو رفتن اپل واچ سری 8
توجه: اطلاعات فقط مربوط به سری پایه 8 است. اطلاعاتی در مورد اتم نسخه بالاتر وجود ندارد
🧵 1/3 pic.twitter.com/AT6tuUANUd

– ShrimpApplePro 🍤 (@VNchocoTaco) 5 آگوست 2022

مشاور اطلاعاتی همچنین جزئیاتی در مورد قاب ها و رنگ های پوشیدنی ها فاش کرد. آنها بر این باورند که مدل های پایه اپل واچ سری 8 در حال حاضر قاب تیتانیومی دریافت نخواهند کرد و فقط در قاب های آلومینیومی و فولادی ضد زنگ عرضه خواهند شد. مدل‌های آلومینیومی ساعت در رنگ‌های Midnight، Silver، Starlight و (محصول) RED در دسترس خواهند بود، در حالی که مدل‌های فولادی ضد زنگ دارای گزینه‌های رنگی Graphite و Silver خواهند بود. همچنین، طبق گفته‌های این ساعت، هیچ سنسور جدید قابل توجهی در ساعت گنجانده نشده است @ShrimpAppleProمنبع. جالب اینجاست که گزارش قبلی ادعا می‌کرد که اپل یک سنسور دما را با ساعت‌های سری 8 اضافه می‌کند، اما این ممکن است منحصر به مدل‌های گران‌تر باشد.

مطلب پیشنهادی:  بسته‌بندی خرده‌فروشی نشان می‌دهد چیزی که گوشی 1 نمی‌تواند بدون شارژر عرضه کند

علاوه بر این، افشاکننده اضافه کرد که قاب های اپل واچ سری 8 دارای چسب آب بندی قوی تری خواهند بود. این احتمالاً برای جلوگیری از بسته بندی مجدد جعبه توسط فروشندگان پس از باز کردن انجام می شود. در نهایت گفتند که سری 8 اواخر این ماه وارد تولید انبوه می شود و تاخیری در عرضه آن وجود نخواهد داشت.

اگر این حقیقت داشته باشد و اپل واچ سری 8 طراحی سری 7 را حفظ کند، با آنچه برخی از افشاگران اپل پیشنهاد کرده اند متفاوت خواهد بود. پیش از معرفی سری 7، گزارش‌های متعدد ادعا می‌کردند که یک طراحی لبه تخت کاملاً جدید را معرفی می‌کند. البته این اتفاق نیفتاد. از آن زمان، مردم می گویند که سری 8 طراحی مسطح را معرفی می کند، اما اگر این شایعه جدید درست باشد، این اتفاق هم نمی افتد. نمی توان با اطمینان گفت که چه چیزی می توانیم انتظار داشته باشیم، اما هر اتفاقی که بیفتد، مطمئنا جالب خواهد بود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا