گجت

اپل واچ پرو بسیار مقاوم و بادوام با صفحه نمایشی است که نمی شکند!

اپل واچ پرو بهترین مدل با طراحی جدید و مواد قوی بسیار برای دوام بهتر خواهد بود. همه چیز را در مورد آن بدانید.

اپل واچ امسال ارتقای عظیمی دریافت می کند! این ارتقا فقط به صورت تغییراتی در یک مدل نخواهد بود – در عوض، سری اپل واچ سه مدل جدید را در اواخر امسال دریافت خواهد کرد. قابل توجه ترین اپل واچ سری 8 خواهد بود که به عنوان جانشین سری 7 عرضه می شود. یک اپل واچ جدید SE وجود خواهد داشت که نسبت به مدل 2020 با همین نام ارتقاءهای بزرگی را به همراه خواهد داشت. اپل واچ پرو جدید، که جایگزین مدل های رده بالای اپل واچ ساخته شده از یک مدل عجیب و غریب خواهد شد. اپل گزینه دوم را به عنوان یک گزینه ناهموار برای کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند قرار می دهد.

این اطلاعات از سوی تحلیلگر بلومبرگ، مارک آلمان، به دست آمده است که تأیید می کند که محدوده اپل واچ بزرگترین پیشرفت ها را در مدت زمان طولانی دریافت خواهد کرد. در حالی که سری 8 و واچ SE احتمالاً شبیه مدل های فعلی خواهند بود، اپل واچ پرو طراحی کاملاً جدیدی خواهد داشت. همچنان به جای طراحی گرد مانند Samsung Galaxy Watch 4 طراحی مستطیلی خواهد داشت.

اپل واچ پرو بسیار عاقلانه خواهد بود

اپل واچ پرو، جدای از طراحی جدید، نمایشگر بزرگی خواهد داشت که 7 درصد بزرگتر از نمایشگر واچ 7 خواهد بود. گورمن می گوید که این ساعت دارای صفحه نمایش 1.9 اینچی خواهد بود که بسیار بزرگتر از نمایشگر 45 میلی متری است. در سری 7. همچنین، این صفحه نمایش از مواد مقاوم در برابر شکستن ساخته شده است و آن را برای فعالیت های خارج از منزل مناسب تر می کند. او همچنین می گوید که Watch pro، با اندازه بزرگتر، ممکن است برای اکثر کاربران خیلی بزرگ باشد.

مطلب پیشنهادی:  ال‌جی و متا برای توسعه نسل بعدی فناوری‌های XR همکاری می‌کنند

جدا از صفحه نمایش، اپل واچ پرو احتمالا بدنه ای از جنس تیتانیوم بادوام و سبک خواهد داشت. بدنه بزرگتر همچنین ظرفیت باتری بزرگتری را در خود جای می دهد که دوام را بهبود می بخشد.

Watch Pro همچنین دارای مجموعه ای از پیشرفت های جدید در زمینه سلامت خواهد بود. گورمن می گوید واچ پرو دارای سنسور دمای بدن خواهد بود. با این حال، مدل های آینده دارای حسگرهایی مانند فشار خون و مانیتور قند خواهند بود.

بدیهی است که همه این ارتقاء ها قیمتی دارند و اپل واچ پرو، به گفته گورمن، می تواند برچسب قیمتی 900 دلاری داشته باشد. این نوع قیمت می تواند باعث شود اپل سری مدل های Apple Watch Edition را کاهش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا