تکنولوژی

ایلان ماسک از تهدید شکایت در توییتر به شکلی خاص میم می خندد

ایلان ماسک، میلیاردر، پاسخی طنزآمیز در اواخر شب به آماده سازی شرکت توییتر داد. شکایت کرده و او را مجبور به تکمیل خرید ۴۴ میلیارد دلاری شرکت کند.

ایلان ماسک، میلیاردر، پاسخی طنزآمیز در اواخر شب به آماده سازی شرکت توییتر داد. شکایت کرده و او را مجبور به تکمیل خرید ۴۴ میلیارد دلاری شرکت کند.

رئیس شرکت تسلا با پرهیز از هر سخنی از خود. و اسپیس ایکس اواخر یکشنبه یک میم را منتشر کردند که در آن تصاویری از او در حال خندیدن بود و زیرنویس‌ها یکی از نسخه‌های رویدادهای چند ماه گذشته را بیان می‌کرد. این نگرش بی‌پرواانه ثروتمندترین مرد جهان را نسبت به معامله‌ای پیچیده و گران‌قیمت نشان می‌دهد که بر سهام تسلا سنگینی می‌کرد و شاهد چندین بار تکرار مالی موقت بود.

ماسک در اواخر آوریل موافقت کرد که توییتر را با قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم خصوصی کند، پس از اینکه خرید سهام قابل توجهی باعث افزایش قیمت سهام شد. سهام توییتر در روز جمعه با قیمت 36.81 دلار معامله شد که یک سوم کمتر از قیمت قرارداد خرید است. ماسک نارضایتی فزاینده‌ای از این قرارداد ابراز کرد و استدلال کرد که توییتر نتوانسته اطلاعات ضروری مانند تعداد خاص حساب‌های جعلی و خودکار در این سرویس را افشا کند.

برت تیلور، رئیس توییتر روز جمعه در توییتی نوشت: «هیئت مدیره توییتر متعهد به بستن معامله با قیمت و شرایط توافق شده با آقای ماسک است و قصد دارد برای اجرای توافقنامه ادغام اقدام قانونی انجام دهد.مطلب پیشنهادی:  چین از TikTok برای یک کمپین اطلاعات نادرست در تایوان استفاده می کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا