تکنولوژی

ایلان ماسک توسط مدیران سابق توییتر پاراگ آگراوال، ویجایا گید و دیگران شکایت کرد

در خبری تکان دهنده، ایلان ماسک، مالک X روز دوشنبه توسط چهار مدیر سابق توییتر به دلیل غرامت 128 میلیون دلاری پرداخت نشده و برخی اتهامات دیگر شکایت کرد. مدیر عامل سابق توییتر پاراگ آگراوال، مدیر مالی سابق ند سگال، مشاور عمومی سابق ویجایا گید و مشاور عمومی سابق شان ادجت نیز گفتند که بدون دلیل اخراج شده اند. این شکایت شامل چندین ادعا علیه ایلان ماسک و تغییر نام تجاری X توسط توییتر است. درباره اخبار اینجا بیشتر بدانید.

ماسک توسط مدیران سابق شکایت کرد

طبق گزارش AP، دلیل ذکر شده در دادخواست این است که آنها بدون توضیح در روزی در سال 2022 که ماسک خرید توییتر را نهایی کرد، فسخ شدند. همچنین گفته می‌شود که ماسک نمی‌خواست غرامتی را به مدیران اجرایی بپردازد، که شامل حقوق یکساله به اضافه جوایز سهام سرمایه‌گذاری نشده به ارزش خرید توییتر می‌شود. بنابراین استدلال می شود که آگراوال باید خسارت 57 میلیون دلاری، سگال 44 میلیون دلار، گاد 20 میلیون دلار و ادجت 6 میلیون دلار را حفظ کند.

همچنین بخوانید: ایلان ماسک ایکس میلیاردر ممکن است با سرکوب اتحادیه اروپا برای تسلط دیجیتال روبرو شود

مدیر عامل شرکت ماسک گفت: ماسک “دلیل نادرستی ساخت و کارمندان شرکت های مختلف خود را برای حمایت از تصمیم خود منصوب کرد.” در این دادخواست همچنین اشاره شده است: «تویتر تحت کنترل ماسک به یک مایه خنده تبدیل شده است که کارمندان، صاحبخانه‌ها، فروشندگان و دیگران را مضحک می‌کند. ماسک صورتحساب‌هایش را پرداخت نمی‌کند، معتقد است قوانین در مورد او صدق نمی‌کند و از ثروت و قدرت خود برای سرکوب هر کسی که با او مخالف است استفاده می‌کند. با این حال، نمایندگان ماسک در مورد هیچ یک از این ادعاها واکنشی نشان ندادند و اظهار نظری نکردند.

مطلب پیشنهادی:  تلسکوپ جیمز وب ناسا در حال شکار بیگانگان است!

در این دادخواست همچنین ادعا شده است که X در حال حاضر با چندین پرونده قضایی بر سر صورت‌حساب‌های پرداخت نشده مواجه است، «بر اساس نگرش کافرانه‌ای که او نسبت به تعهدات مالی خود نشان داده است، نگرش ماسک در پاسخ به این شکایت‌های فزاینده ظاهراً اجازه قضاوت به آنها بوده است.» مردم اکنون منتظرند. تا ماسک در مورد ادعاها و شکایت اظهارنظر کند.

یک چیز دیگر! ما اکنون در کانال های واتس اپ هستیم! ما را در آنجا دنبال کنید تا هیچ به روز رسانی دنیای فناوری را از دست ندهید. برای دنبال کردن کانال واتساپ HT Tech کلیک کنید اینجا برای پیوستن در حال حاضر!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا