تکنولوژی

ایلان ماسک می گوید قرارداد توئیتر باید ادامه یابد

ایلان ماسک گفت که اگر شرکت توییتر. می تواند روش خود را برای نمونه برداری از 100 حساب و چگونگی تایید واقعی بودن حساب ها ارائه دهد، معامله 44 میلیارد دلاری او برای خرید شرکت باید ادامه یابد.

ایلان ماسک گفت که اگر شرکت توییتر. می تواند روش خود را برای نمونه برداری از 100 حساب و چگونگی تأیید واقعی بودن حساب ها ارائه دهد، معامله 44 میلیارد دلاری آن برای خرید شرکت باید طبق شرایط اولیه خود انجام شود.

ماسک اوایل روز شنبه در توییتی نوشت: با این حال، اگر معلوم شد که پرونده‌های SEC آنها از نظر مادی نادرست است، نباید این کار را انجام دهند.

ماسک در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که پرسید آیا SEC ایالات متحده در حال بررسی “ادعاهای مشکوک” این شرکت است، در توییتی نوشت: “سوال خوب، چرا اینطور نیست؟”.

توییتر پس از تماس رویترز از اظهار نظر در مورد این توییت خودداری کرد.

روز پنجشنبه، توییتر ادعای ماسک مبنی بر فریب خوردگی او برای امضای قرارداد خرید این شرکت رسانه اجتماعی را رد کرد و گفت که این “غیرقابل قبول و مغایر با واقعیت” است.

به گفته ماسک، او – بنیانگذار میلیاردر چند شرکت که توسط بانکداران و وکلای وال استریت مشاوره می شود – توسط توئیتر فریب داده شده تا قرارداد ادغام ۴۴ میلیارد دلاری را امضا کند. در سندی که روز پنجشنبه توسط توییتر منتشر شد، آمده است: این داستان به همان اندازه که به نظر می رسد غیرقابل قبول و مغایر با واقعیت است.

مطلب پیشنهادی:  چگونه این شدیدترین طوفان ژئومغناطیسی که شفق های قطبی را به لاداخ آورد توسط ستاره شناسان هندی ردیابی شد.

ماسک در 29 ژوئیه در توییتر دعوای متقابلی را ارائه کرد و مبارزه حقوقی خود را علیه این شرکت رسانه های اجتماعی به دلیل تلاش برای عقب نشینی از خرید 44 میلیارد دلاری تشدید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا