تکنولوژی

اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد عکس ها را نیز ریمیکس کنید! نگران نباشید، می توانید آن را خاموش کنید

اینستاگرام اکنون امکان ریمیکس عکس ها را به همراه Reels ارائه می دهد. کاربران نیز می توانند از این گزینه انصراف دهند.

اینستاگرام یک ویژگی عالی دیگر برای کمک به سازندگان برای ایجاد ویدیوهای ریمیکس جالب ارائه می دهد. تا به حال، Remix فقط به سازندگان اجازه می داد از ویدیوهای Reels استفاده کنند. با این حال، اینستاگرام در ابتدا برای به اشتراک گذاری عکس ها ایجاد شد و کسانی از شما که می خواهید ریمیکس های ویدئویی با تصاویر یا میم های استاتیک ایجاد کنید، می توانید این کار را انجام دهید. کاربران همچنین می توانند از طرح بندی های جدید برای میکس مجدد عکس ها و ریمیکس های ویدئویی استفاده کنند. علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند طرح‌بندی‌های متوالی را در ویدیوهای Remix ایجاد کنند.

سازندگان اینستاگرام می‌توانند از تمام حساب‌های عمومی عکس بگیرند و از آن‌ها در ویدیوهای ریمیکس خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که سازندگان فقط می‌توانند از حساب‌هایی که عمومی هستند ویدیوهای ریمیکس ایجاد کنند. پس از انتشار به‌روزرسانی، همه پست‌های عکس اینستاگرام به طور پیش‌فرض دارای قابلیت ریمیکس خواهند بود. شما می توانید این را به صورت فردی غیرفعال کنید و می توانید همین کار را از تنظیمات حساب انجام دهید.

ریمیکس اینستاگرام تا بتوانید از عکس ها نیز استفاده کنید

اینستاگرام می‌گوید که پست‌های عکس قدیمی شما به‌طور پیش‌فرض قابلیت ریمیکس را فعال نمی‌کنند، اگرچه می‌توانید با رفتن به آن پست‌ها این کار را انجام دهید.

جدا از ریمیکس کردن عکس‌ها، به‌روزرسانی‌هایی برای ویژگی ریمیکس برای ویدیوها وجود دارد. شما می توانید از طرح بندی های ویدئویی استفاده کنید. اینستاگرام می‌گوید: «می‌توانید بین صفحه سبز، صفحه تقسیم افقی یا عمودی، یا نمایش عکس در تصویر واکنشی انتخاب کنید تا تفسیر ویدیوی خود را به حلقه‌های موجود اضافه کنید».

مطلب پیشنهادی:  گزارش می گوید 45 درصد از کاربران داده های تجاری محرمانه را از طریق تیم های مایکروسافت ارسال می کنند

علاوه بر این، طرح جدید همچنین به شما این امکان را می دهد که پس از پخش ویدیوی اصلی، کلیپ ریمیکس خود را اضافه کنید. کسانی که قرقره های زیادی ایجاد می کنند اکنون قالب هایی برای بازی خواهند داشت. کاربران همچنین می توانند یک حالت فید ویدیوی دوگانه را ارائه دهند که در آن می توانید فیدها را از هر دو دوربین جلو و عقب به طور همزمان پخش کنید.

همه پست های ویدیویی که کمتر از 15 دقیقه هستند اکنون به عنوان ویدیوهای Reels آپلود می شوند. پیش از این، این به ویدیوهای 90 ثانیه ای محدود می شد. همچنین می‌توانید تمام پست‌ها و حلقه‌های ویدیویی خود را در یک برگه مشترک در بخش نمایه خود مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا