کامپیوتر

اینستاگرام به سازندگان اجازه می دهد تا NFT ها را بسازند و به طرفداران خود بفروشند

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه شما به وضوح در اینجا باقی مانده‌اند. حداقل برای یک پلتفرم متعلق به متا اینطور به نظر می رسد.

در روز چهارشنبه، به عنوان بخشی از رویداد هفته سازندگان، متا اعلام کرد که اینستاگرام به زودی به سازندگان اجازه می دهد تا NFT های خود را در خود برنامه بسازند و بفروشند. این توانایی جدید به عنوان راه دیگری برای طرفداران برای حمایت از هنرمندان مورد علاقه خود توصیف شد.

مجموعه ای از چهار اسکرین شات موبایل که فروش NFT را در اینستاگرام نشان می دهد.
متا/اینستاگرام

اساساً، انتظار می‌رود که این قابلیت جدید یک «ابزار سرتاسر» باشد که به سازندگان اجازه می‌دهد NFT‌های خود را در اینستاگرام ایجاد، به نمایش بگذارند و بفروشند. پس از ایجاد، طرفداران می توانند این NFT ها را مستقیماً در برنامه خریداری کنند.

توانایی ساخت و فروش آنچه متا آن را “کلکسیون های دیجیتال” در اینستاگرام می نامد هنوز به طور گسترده در دسترس نیست. بر اساس این اعلامیه، هنوز در مرحله آزمایش “اول با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده” با هدف گسترش به زودی به کشورهای دیگر است.

متا همچنین تعدادی دیگر از ویژگی های جدید متمرکز بر سازندگان را برای اینستاگرام و فیس بوک اعلام کرد، از جمله:

  • اشتراک‌ها به «همه سازندگان واجد شرایط در ایالات متحده» تعمیم خواهد یافت. این بدان معناست که طرفداران می توانند اشتراک محتوای انحصاری (و سایر امتیازات) را از سازندگان مورد علاقه خود خریداری کنند.
  • سازندگان راه دیگری برای کسب درآمد در حلقه‌های اینستاگرام خواهند داشت: اینستاگرام در حال حاضر در حال آزمایش این توانایی است که به دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا «با خرید ستاره‌های اینستاگرام» به سازندگان Reels هدیه ارسال کنند.
  • متا همچنین یک تنظیم پروفایل “Pro Mode” را راه اندازی کرد که به کاربران فیس بوک امکان می دهد از طریق نمایه شخصی فیس بوک خود خالق شوند (و به ابزارهای سازنده و کسب درآمد دسترسی داشته باشند).
مطلب پیشنهادی:  بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای ویندوز و مک در سال 2024

این ویژگی‌ها جدیدترین در تلاش‌های اینستاگرام برای جذب سازندگان به پلتفرم خود هستند، زیرا در برابر محبوبیت بی‌سابقه TikTok تجمع می‌کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا