تکنولوژی

اینستاگرام دوباره قطع شد! کاربران عصبانی می شوند، در توییتر شکایت می کنند

چندین کاربر اینستاگرام به توییتر آمدند تا تجربه خود را در اینستاگرام گزارش کنند. تمام جزئیات را یاد بگیرید.

اینستاگرام دوباره قطع شد! چند روز پیش اینستاگرام با مشکلاتی مواجه شد که باعث عصبانیت کاربران شد. این اولین بار نیست که کاربران اینستاگرام با مشکل ورود مواجه می شوند. و دوباره اینجا هستیم! گزارش DownDetector تایید کرده است که اینستاگرام دوباره از کار افتاده است. ردیاب رسانه های اجتماعی نموداری را نشان می دهد که موارد قطعی اینستاگرام را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. نمودار به اشتراک گذاشته شده نمایی از گزارش مشکلات ارسال شده از طریق کاربران اینستاگرام در 24 ساعت گذشته را نشان می دهد، در حالی که آن را با حجم معمول گزارش ها در طول روز مقایسه می کند. اکثر موارد قطعی اینستاگرام در هنگام ورود با 44 درصد موارد گزارش شده است. در حالی که ۳۷ درصد از کاربران با اپلیکیشن اینستاگرام مشکل دارند.

آشکارساز پایین می‌گوید که «معمول است که برخی مسائل در طول روز گزارش شوند. Downdetector فقط زمانی اتفاقی را گزارش می‌کند که تعداد گزارش‌های مشکل به طور قابل‌توجهی بیشتر از حجم معمولی آن زمان از روز باشد.» خب، اینستاگرام از کار افتاده است و مانند همیشه کاربران برای نشان دادن خشم خود به توییتر هجوم بردند یا فقط بررسی کنند که آیا کاربران دیگری در آن حضور دارند یا خیر. همان قایق! کاربران اینستاگرام با به اشتراک گذاشتن میم ها و تجربیات خود هنگام ورود به اینستاگرام شروع به ترند هشتگ #instagramdown در توییتر کردند.

مطلب پیشنهادی:  سام آلتمن به درخواست کونال شاه مدیر عامل CRED برای ابزار جدید Sora پاسخ داد و آن را به یک ویدیوی عالی تبدیل کرد.

کاربران اینستاگرام در توییتر شکایت کردند

یکی از کاربران در توییتر به اشتراک گذاشت: «اینستاگرام من پست‌ها یا استوری‌های دوستم را بارگذاری نمی‌کند. من قبلاً آن را گزارش کرده ام اما به نظر می رسد کسی به آن نگاه نمی کند.. قبلاً سعی کردم کش را پاک کنم، داده ها را پاک کنم، حتی حذف نصب و نصب مجدد کنم.. هنوز هم همین کار را انجام می دهم. حتی در تلفن دیگرم، همان کار را انجام می دهم. در چندین توییت دیگر نوشته شده است: «#instagramdown برای ساعت‌ها»، «من به معنای واقعی کلمه وقتی از خواب بیدار شدم و اینستاگرامم خراب بود، ترسیدم.» توییت‌های کاربران نشان می‌دهند که اینستاگرام بار دیگر با مشکلات ورود مواجه شده است.

اینستاگرام هیچ اطلاعات یا به روز رسانی در رابطه با وضعیت Down اینستاگرام ارائه نکرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا