تکنولوژی

اینستاگرام یک قدم دیگر به شبیه سازی اسنپ چت نزدیک تر می شود! این ویژگی نقشه های خود را دارد

اینستاگرام در حال استفاده از ویژگی Maps است که به کاربران اجازه می دهد پست ها و داستان های مربوط به یک مکان یا کسب و کار را پیدا کنند. در اینجا تمام جزئیات است.

اینستاگرام مدت‌هاست که اعتبار خود را در تلاش برای از بین بردن ویژگی‌های اسنپ چت و ایجاد نام برای خود از دست داده است. قبلاً ویژگی Stories را داشتیم و اکنون اینستاگرام نیز در حال کپی کردن ویژگی Maps است. اینستاگرام آن را Maps می نامد و دقیقاً به همان روشی که در اسنپ چت انجام می دهد کار می کند – به شما امکان می دهد داستان ها، پست ها و حلقه های آپلود شده در یک مکان یا کسب و کار خاص را پیدا کنید. این ویژگی برای همه آغاز شده است.

اینستاگرام می‌گوید که در میان چیزهای دیگر، این ویژگی می‌تواند به کشف کسب‌وکارهای کوچک محلی در اینستاگرام کمک کند و به افراد اجازه می‌دهد مکان‌ها را بر اساس دسته‌های خاص مانند رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و سالن‌های زیبایی فیلتر کنند. افراد همچنین می توانند هنگام جستجوی هشتگ های خاص، مکان های مرتبط را روی نقشه پیدا کنند. این ویژگی در ابتدا تقریبا یک سال پیش در ژاپن منتشر شد و اکنون در سطح جهانی منتشر شده است.

نقشه های اینستاگرام کشف را آسان می کند

«افراد وقتی اینستاگرام را باز می‌کنند و برای کشف مکان‌ها و کسب‌وکارهای جدید در اطرافشان به پلتفرم می‌آیند، طبیعتاً در حالت کشف هستند. برای کسب‌وکارها، این کشف به بیش از یک نقطه ارتباط منجر می‌شود – به تأثیر تجاری و فروش تبدیل می‌شود. یک نظرسنجی آنلاین متا سفارشی توسط GFK نشان داد که 96٪ از افراد مورد بررسی گفتند که مارک ها و محصولات را به صورت آنلاین کشف می کنند. از این تعداد، 83 درصد می گویند که معمولا آنها را در پلتفرم متا پیدا می کنند.

مطلب پیشنهادی:  نخست وزیر نارندرا مودی می گوید روز استقلال: Techade اینجاست، خدمات 5G به زودی راه اندازی می شود

با Maps، کاربران می‌توانند مکان‌های محبوب را کشف کنند و از طریق پست‌های برچسب‌گذاری شده، داستان‌ها و راهنماهایی که توسط انجمن اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شوند، ببینند چه اتفاقی می‌افتد.

اگر می‌خواهید ویژگی Maps را امتحان کنید، این چیزی است که باید انجام دهید.

– با ضربه زدن روی نشانگرهای مکان در محتوای فید یا داستان، مکان جدیدی را کشف کنید.

– نام شهر، محله یا مکان را در Explore جستجو کنید. جستجوی هشتگ برای هشتگ های محلی نیز در دسترس است (مثال: #newdelhi).

– داستان های قبلی که پست کرده اید و دارای برچسب موقعیت مکانی هستند نیز می توانند از طریق نقشه در آرشیو Stories مشاهده شوند.

– برای کسب اطلاعات بیشتر، داستان‌های اخیر، پست‌های برتر و راهنماهای مرتبط را برای مکان‌های نشانه‌گذاری شده مرور کنید.

– بر اساس دسته های مکان فیلتر کنید تا جستجوی خود را محدود کنید.

– همچنین می توانید با Maps برای آینده برنامه ریزی کنید. می‌توانید مکان‌ها را در مجموعه‌ای ذخیره کنید تا در آینده دوباره از آن‌ها بازدید کنید.

شما همچنین می توانید مکان ها را از طریق پیام مستقیم به دوستان یا گروه ها به اشتراک بگذارید.

– همچنین می توانید از برچسب ها یا برچسب های موقعیت مکانی در محتوای خود استفاده کنید و به شرط عمومی بودن نمایه شما روی نقشه ظاهر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا