تکنولوژی

این زمانی است که می توانید انتظار داشته باشید که Thor: Love and Thunder به OTT در Disney+ Hotstar برسد.

Thor: Love and Thunder به زودی به OTT می آید. ببینید چه زمانی می‌توانید فیلم مارول را در دیزنی+ هاتستار تماشا کنید

قسمت چهارم ثور اولین نمایش خود را در 8 ژوئیه 2022 انجام داد. تا اینجای کار، به نظر می رسد نظرات پیرامون این فیلم بسیار قطبی شده است، به طوری که برخی از طرفداران ادعا می کنند که این فیلم یک سرگرم کننده عالی است و برخی معتقدند که این فیلم فاقد درخشش است. ماجراجویی اکشن تایکا وایتیتی وقایع Avengers: End Game را دنبال می کند و کریس همسورث و ناتالی پورتمن را می یابد که تصمیم می گیرند ثور واقعی کیست. اگر استقبال مختلط از فیلم شما را در مورد رفتن به سینما و تماشای فیلم دچار تردید کرده است، خبر خوبی برای شما وجود دارد. Thor: Love and Thunder OTT به زودی در Disney+ Hotstar منتشر خواهد شد.

Thor: Love and Thunder به زودی به OTT می آید

از نظر داستان سرایی، طرفداران مارول می توانند انتظار داشته باشند که شخصیت های زیادی از ثور را ببینند: راگناروک مانند کورگ و والکری در کنار افراد معمولی مانند کریس همسورث که نقش اصلی ثور را بر عهده می گیرد، ناتالی فاستر که نقش جین فاستر را نیز بازی می کند. به عنوان کریستین بیل جدید، که نقش شرور خداکش به نام هوروس، خدای قصاب را بازی خواهد کرد. این فیلم نیمی اکشن ماجرایی و نیمی عاشقانه است که داستان را در جریان نگه می دارد.

در حال حاضر، هیچ منبع رسمی که تاریخ انتشار OTT را برای Thor: Love and Thunder فاش کرده باشد، وجود ندارد، اما با توجه به انتشار قبلی فیلم های مارول در دیزنی پلاس، Hotstar فاش می کند که این فیلم ممکن است به زودی به پلتفرم استریمینگ راه پیدا کند.

مطلب پیشنهادی:  آیا زمین در خطر است؟ این ابزار سه بعدی جالب ناسا را ​​بررسی کنید - جزئیات در داخل

دیزنی در حال کاهش زمان لازم برای نمایش یک فیلم مارول در پلتفرم استریم است. در حالی که Black Widow و Shang Chi به ترتیب 89 و 70 روز برای اولین حضور خود در OTT از اکران خود در سینما زمان بردند، Doctor Strange: Multiverse of Madness تنها در 47 روز در دیزنی + Hotstar اکران شد. با در نظر گرفتن همین جدول زمانی برای ثور، می توان انتظار داشت که این فیلم در اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر اولین نمایش خود را داشته باشد. و این مگر این است که دیزنی تصمیم بگیرد برنامه اکران OTT را بیشتر کوتاه کند، در این صورت فیلم می تواند در اواسط آگوست به Hotstar بیاید.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا