کامپیوتر

این مانیتور بازی منحنی در Best Buy فقط به 160 دلار کاهش یافته است

مانیتور بازی خمیده سری AOC G2 در پس زمینه سفید.
AOC

اگر بیشتر بودجه خود را صرف معاملات بازی‌های رایانه‌ای کرده‌اید، همچنان می‌توانید با پیشنهاد Best Buy در مانیتور گیمینگ خمیده 24 اینچی سری AOC G2 نمایشگر مناسبی برای تنظیمات خود داشته باشید. از قیمت مقرون به صرفه 210 دلاری استیکر، حتی با 160 دلار پس از تخفیف 50 دلاری ارزان تر است. با این حال، ما مطمئن نیستیم که چقدر زمان از این معامله باقی مانده است، بنابراین اگر فکر می کنید این مانیتور بودجه برای شما مناسب است، به شدت توصیه می شود که خرید را در اسرع وقت انجام دهید.

چرا باید مانیتور گیمینگ منحنی 24 اینچی سری AOC G2 را بخرید؟

نباید انتظار داشته باشید که مانیتور گیمینگ خمیده 24 اینچی سری AOC G2 با عملکرد و ویژگی های بهترین مانیتورهای بازی نسبت به قیمت خود مطابقت داشته باشد، اما هنوز هم قطعا صفحه نمایش خوبی برای اجرای بهترین بازی های رایانه شخصی است. اندازه آن در محدوده توصیه شده 24 تا 32 اینچی راهنمای خرید مانیتور رایانه ما قرار دارد و وضوح Full HD آن جزئیات واضح و رنگ های زنده را ارائه می دهد. این مانیتور همچنین نرخ تازه‌سازی 165 هرتز را برای انتقال سریع بین فریم‌ها، زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه برای صحنه‌های بدون تاری و پشتیبانی از FreeSync Premium AMD برای حذف پارگی صفحه ارائه می‌کند.

مانیتور گیمینگ خمیده 24 اینچی سری AOC G2 دارای ورودی های HDMI، DisplayPort و VGA برای سازگاری گسترده و انحنای صفحه نمایش 1500R برای بازی همهجانبه است. برای اینکه در حین بازی برای چندین ساعت راحت باشید، مانیتور دارای پایه قابل تنظیم است تا بتوانید ارتفاع، چرخش و شیب را در بهترین حالت ممکن برای خود تنظیم کنید.

مطلب پیشنهادی:  مانیتورهای جدید و شایان ستایش سامسونگ را می توان از طریق پین های pogo متصل کرد

در مورد صفحه نمایش های ارزان قیمت، مانیتور گیمینگ خمیده 24 اینچی سری G2 AOC یکی از بهترین مانیتورهایی است که می توانید خریداری کنید، بنابراین باید از این فرصت استفاده کنید و آن را با قیمتی حتی کمتر از Best Buy تهیه کنید. تخفیف 50 دلاری قیمت آن را از 210 دلار به 160 دلار کاهش می دهد، اما احتمالاً برای مدت طولانی آنقدر پایین نخواهد ماند. معاملات مانیتور روی صفحه‌نمایش‌های مطمئن مانند این تقریباً همیشه به سرعت فروخته می‌شوند، بنابراین می‌خواهید مانیتور گیمینگ خمیده 24 اینچی سری AOC G2 را به سبد خرید خود اضافه کنید و تا زمانی که معامله هنوز موجود است، فوراً آن را بررسی کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا