کامپیوتر

این معامله McAfee بهترین گزینه شما در نرم افزار آنتی ویروس ارزان است

یک زن در حال خرید آنلاین با لپ تاپ محافظت شده توسط McAfee Total Protection است.

در دنیای دیجیتالی فزاینده، امنیت داده چیزی است که همه باید در نظر بگیرند. کاربران لپ‌تاپ و دسک‌تاپ از شنیدن این خبر خوشحال می‌شوند که تخفیف بزرگی برای نرم‌افزار آنتی‌ویروس McAfee برنده جایزه وجود دارد و قیمت طرح McAfee Plus را از ۱۱۰ دلار به ۴۰ دلار برای اولین سال خدمت شما کاهش می‌دهد. این صرفه جویی 70 دلاری است و حتی یک آزمایش رایگان برای تست آن قبل از خرید در دسترس است.

تقریباً از آغاز محاسبات، McAfee نرم افزار آنتی ویروس برنده جوایزی را ایجاد کرده است که از شما در برابر سرقت هویت، هک و موارد دیگر محافظت می کند. هر کسی که رایانه دارد می‌تواند از اجرای نرم‌افزار در پس‌زمینه بهره ببرد، و با جمع‌آوری دستگاه‌هایی که زندگی ما را راحت‌تر می‌کنند، این طرح McAfee Plus بیشتر و بیشتر منطقی می‌شود. با طرح McAfee Plus، این نرم‌افزار حداکثر پنج دستگاه را پوشش می‌دهد و از ایمنی داده‌ها و هویت شما، چه از دسکتاپ، لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل می‌کند. با پوشش حداکثر پنج دستگاه، طرح McAfee Plus نیز یک گزینه عالی برای خانواده ها است.

نرم افزار آنتی ویروس McAfee حتی در بین بهترین برنامه های آنتی ویروس نیز متمایز است، زیرا به طور 24 ساعته و 7 روز هفته از دستگاه های همه در برابر بدافزارهای در حال تکامل و تهدیدات آنلاین محافظت می کند. این نرم افزار نیازی به تخصص ندارد زیرا با اتصال همه رایانه ها و تلفن های هوشمند به راحتی قابل استفاده است و به راحتی از یک داشبورد مدیریت می شود. ما فکر می‌کنیم که اگر می‌خواهید یک نرم‌افزار را روی رایانه‌تان نصب کنید، آنتی‌ویروس McAfee باید آن را نصب کند و McAfee آنقدر مطمئن است که سرویس‌هایش ویروس‌ها را از همه دستگاه‌های شما حذف می‌کند که در صورت نصب، پول خود را پس خواهید گرفت. نمی کند.

مطلب پیشنهادی:  تخفیف 350 دلاری فلش برای لپ تاپ بازی Alienware m15

چه به دنبال ایمن سازی یک دستگاه دیجیتال جدید یا محافظت از چیز قدیمی تر باشید، این آنتی ویروس McAfee ارزش توجه شما را دارد. شما یک سال خدمات را فقط با 40 دلار دریافت خواهید کرد که 70 دلار صرفه جویی در قیمت عادی سالانه 110 دلاری است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا