کامپیوتر

این Chromebook ارزان را از Best Buy با 56% تخفیف دریافت کنید – 140 دلار صرفه جویی کنید!

Acer 315 Chromebook در پس زمینه سفید.

چه به مدرسه برگردید و چه نیاز داشته باشید که در حال حرکت با هم ارتباط برقرار کنید، Best Buy شما را پوشش می‌دهد. اخیراً معاملات بسیار شگفت‌انگیزی را در لپ‌تاپ‌های Best Buy دیده‌ایم، که مهم‌ترین آنها این است که معامله Acer Chromebook 315 در حال حاضر در حال انجام است. در حال حاضر، می توانید 140 دلار در Acer Chromebook 315 صرفه جویی کنید، به این معنی که می توانید آن را با تنها 109 دلار به خانه ببرید، که کاهش بسیار زیادی نسبت به قیمت اصلی آن 249 دلار است. این معامله فقط برای مدت کمی بیشتر در دسترس است، بنابراین اگر امروز آن را از دست دادید، برای همیشه از بین رفته است.

Acer Chromebook 315 به خود می بالد که یک همراه چندرسانه ای عالی است و نمی توانیم بگوییم که مخالفیم. Chromebook 315 فوق‌العاده نازک و فوق‌العاده سبک است، بنابراین آماده است تا شما را در حال حرکت، هر کجا که می‌روید همراهی کند. غلبه بر ارزش پول بسیار سخت است، اگر اصلاً باشد. این دستگاه دارای یک دوربین HDR است و دارای اتصال سریع و بی‌سیم، و همچنین عمر باتری واقعاً چشمگیر 12.5 ساعته است، به این معنی که اگر به دنبال یک دستگاه هستید تا شما را به طور جهانی در تماس نگه دارد، این قرارداد Chromebook است. به همه پیشنهادات Chromebook پایان می دهد.

این فقط ظاهر و احساس این Chromebook نیست که آن را به یک خرید عالی تبدیل می کند. همچنین دارای دو پورت USB-C است، بنابراین می توانید داده ها را به سرعت انتقال داده و به طور قابل اعتماد به دستگاه های خود متصل شوید. USB-C 10 برابر سریع‌تر از پورت USB 2.0 استاندارد شما است، اما اگر نمی‌خواهید فضای ذخیره‌سازی خود را به این روش افزایش دهید، می‌توانید از اسلات کارت microSD نیز برای نگهداری تمام رسانه‌های خود استفاده کنید. این قایق تفریحی لوکس کروم بوک نیست، اما این دستگاه را با بهترین کروم بوک ها و بهترین کروم بوک های دانشجویی مقایسه کنید، خواهید دید که قیمت ارزان بیش از آن کمبود ویژگی ها را جبران می کند.

مطلب پیشنهادی:  تولید تصویر هوش مصنوعی کلیشه های جنسیتی و نژادی را تبلیغ می کند

با زمان بارگذاری سریعتر از همیشه به لطف سیستم عامل کروم فوق پایدار، هرگز راه مقرون به صرفه و پاسخگو برای متصل ماندن وجود نداشته است. چرا وقتی می‌توانید این رایانه شخصی قدرتمند و فوق‌سبک را فقط با 109 دلار به دست آورید، 249 دلار بپردازید؟ این تخفیف 140 دلاری فقط برای چند ساعت دیگر در Best Buy موجود است، بنابراین آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و زودتر آن را بررسی کنید، در غیر این صورت خطر از دست دادن تخفیف‌های لپ‌تاپ مورد علاقه ما برای فصل آینده بازگشت به مدرسه را دارید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا