کامپیوتر

این iMac Pro 27 اینچی قرار بود در سال 2021 عرضه شود

طبق یک شایعه جدید، اپل امکان ساخت iMac 27 اینچی در سال 2021 را بررسی کرده است و پیکربندی آن نشان می دهد که جایگزینی برای iMac Pro متوقف شده خواهد بود.

شایعه ای با جزئیات حاکی از ساخت سه نمونه اولیه 27 اینچی iMac توسط اپل در ماه مارس سال جاری در انجمن MacRumors منتشر شد و در یک داستان اخیر برجسته شد. MacRumors اشاره می کند که عضو انجمن Amethyst به درستی چندین جزئیات را در مورد Mac Studio اپل قبل از هر منبع دیگری شناسایی کرده است.

آی مک 24 اینچی M1 اپل یک راه حل است

به گفته این کاربر، اپل ابتدا یک آی مک 27 اینچی ساخت که از همان شاسی آی مک پرو اینتل استفاده می کند، اما به روز رسانی شده است تا بر روی تراشه M1 اپل کار کند. گفته می‌شود نسخه دوم در آگوست 2021 با استفاده از طراحی به روز آی‌مک 24 اینچی ساخته می‌شود، اما برای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر بزرگ‌تر شده است. اعتقاد بر این است که تا ماه نوامبر، اپل یک دستگاه رویایی با نمایشگر XDR و پردازنده M1 Max را نمونه اولیه ساخته است. این یک مک هیجان انگیز بود که بهترین صفحه نمایش و فناوری محاسباتی اپل را در یک راه حل کامل گرد هم می آورد.

بدیهی است که عملکرد بسیار بهتری نسبت به iMac 24 اینچی که در آوریل همان سال منتشر شد، خواهد داشت و حداقل با بهترین عملکرد مک بوک پرو 2021 که در اکتبر 2021 عرضه شد، مطابقت دارد.

بسیاری از طرفداران انتظار داشتند که اپل آی‌مک پرو ۲۷ اینچی را در رویداد پاییز ۲۰۲۱ خود با عنوان Unleashed معرفی کند. حتی رکورد نویسانی مانند مارک ژرمن بلومبرگ، آی مک 27 اینچی یا بزرگتر با پردازنده قدرتمندتر از M1 را پیش بینی کردند. این یک شکاف در خط تولید اپل، یک کامپیوتر رومیزی قدرتمندتر Apple Silicon Mac را پر می کند. افسوس که باید تا مارس 2022 صبر کنیم تا Mac Studio فوق سریع را با تراشه M1 Ultra خود دریافت کنیم.

مطلب پیشنهادی:  مانیتورهای گیمینگ Philips Momentum 3000 165Hz در هند معرفی شدند

در حالی که اگر در حال خرید یک iMac هستید، ممکن است یک محصول منتشر نشده جالب توجه نباشد، اما ممکن است سرنخ هایی از نسخه بعدی که هنوز منتشر نشده است را ارائه دهد.

اعضای مطبوعات از Apple Pro Display XDR در WWDC 2019 عکس می گیرند.
جولیان چوکاتو/روندهای دیجیتال

مشکلات زنجیره تامین در سال 2021 به شدت آسیب دید و این به تنهایی می تواند برنامه های اپل را تغییر دهد. این تأخیرها هنوز تأثیر دارند، و اگر یک iMac Pro جدید منتشر شود، به نظر می رسد که ممکن است تا سال 2023 وارد بازار نشود. در آن زمان، می تواند با گزینه های پردازنده M3 Pro و M3 Max ارائه شود.

در مورد نمایشگر استودیویی که به جای نمایشگر XDR با یک پنل استاندارد عرضه می شد، اختلاف نظر وجود داشت. امیدواریم اپل نمایشگرهای XDR بزرگ بیشتری را عرضه کند که ارزان تر از Pro Display XDR 5000 دلاری هستند. یک iMac Pro 27 اینچی با نمایشگر M3 Max و XDR شگفت‌انگیز خواهد بود، اما در حال حاضر همه چیز در هوا وجود دارد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا