تکنولوژی

بازار امنیت خانه با وجود ترس از هشدارهای اشتباه در حال رونق است

بر اساس گزارش جدیدی از Parks Associates، علیرغم نگرانی ها در مورد هشدارهای کاذب، بازار سیستم های امنیتی خانه به رشد خود ادامه می دهد.

این گزارش خاطرنشان می کند که مالکیت سیستم امنیتی در چندین بخش در بالاترین حد خود قرار دارد، به طوری که بیش از یک سوم خانواده های پهن باند ایالات متحده (36٪) دارای سیستم های امنیتی خانه هستند و 41٪ از مدیران واحدهای آپارتمانی سیستم هایی را در مناطق مشترک و پارکینگ نصب می کنند. مقدار زیادی.

Yaniv Amir، رئیس Essence USA، که بخشی از Essence Group، یک شرکت فناوری جهانی است، خاطرنشان کرد: “بازار راکد بوده و حدود 20 درصد ضریب نفوذ برای چندین دهه در نوسان بوده است.”

او به دیجیتال تو گفت: «در پنج تا هفت سال گذشته، ما شاهد افزایش قابل توجهی بوده ایم زیرا امنیت بخشی از اتوماسیون خانگی شده است. “این نفوذ را به اواسط دهه سی افزایش داد.”

این گزارش افزود: چند سال گذشته برای فروش سیستم ها به بازار کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​خوب بوده است. همراه با همه‌گیری کووید-19، او توضیح داد که بهار و تابستان سال 2020 با ناآرامی‌های اجتماعی و سیاسی همراه بود که منجر به افزایش نگرانی‌های ایمنی و امنیتی شد.

مشکل هشدار کاذب

بر اساس این گزارش، با وجود رشد امیدوارکننده، شناسایی دقیق تهدیدات امنیتی همچنان یک مشکل است. آنها می گویند که آلارم های کاذب رضایت مصرف کنندگان را از سیستم های خود تهدید می کند، به طوری که از هر سه دارنده سیستم های امنیتی حدود دو نفر برای هشدار اشتباه جریمه می پردازند که هزینه متوسط ​​آن نزدیک به 150 دلار است.

امیر گفت: «در ایالات متحده، هشدارهای کاذب واقعاً یک معامله بزرگ است. این باعث می‌شود که بسیاری از مردم سیستم‌های هشدار خود را فعال نکنند و آنها را از کار بیاندازند.»

مطلب پیشنهادی:  کارکنان آمازون از «هیچ کس در امان نیست» می ترسند زیرا اخراج ها رتبه ها را تغییر می دهند

وی خاطرنشان کرد که یکی از راه‌های جلوگیری از هشدارهای کاذب، استفاده از هوش مصنوعی برای فیلتر کردن زنگ هشدار از یک آشکارساز است. او توضیح داد: «اگر چندین سنسور دارید، این احتمال وجود دارد که یک مزاحم بیش از یک حسگر را فعال کند، بنابراین هشدار از یک سنسور احتمالاً یک هشدار نادرست است.

او افزود: «سیستم‌های پیشرفته‌تر می‌توانند از تشخیص چهره برای تعیین اینکه آیا چهره متعلق به فردی است که در خانه زندگی می‌کند یا خیر، استفاده کنند. “فناوری های پیشرفته تر همچنین می توانند رفتار غیرعادی را شناسایی کنند – برای مثال اگر صاحب خانه مورد حمله قرار گرفته باشد.”

کریس وایت، تحلیلگر ارشد پارکس به دیجیتال تو گفت که نظارت موثر بهترین راه برای جلوگیری از هشدارهای نادرست است. علاوه بر این، وی ادامه داد، تجزیه و تحلیل های صوتی و تصویری جدید کمک خواهد کرد.

سازندگان دستگاه‌ها به طور فزاینده‌ای از هوش مصنوعی مبتنی بر ابر یا لبه‌های قدرتمندتر برای تجزیه و تحلیل داده‌های صوتی و تصویری جمع‌آوری‌شده از دوربین‌ها و میکروفون‌های اطراف خانه استفاده می‌کنند و تأیید می‌کنند که یک رویداد شناسایی شده یک تهدید است نه حیوان خانگی که در سراسر ایوان یا یک شاخه می‌دوید. با نسیم شدیدی می وزد.» او گفت.

هوش مصنوعی برای نجات

مارک ان. ونا، رئیس و تحلیلگر اصلی SmartTechResearch در سن خوزه، کالیفرنیا، در حالی که او موافق است که تجزیه و تحلیل بهتر به حذف هشدارهای کاذب کمک می کند، معتقد است که هوش مصنوعی در نهایت بهترین کار را برای کاهش هشدارهای اشتباه انجام خواهد داد. او توضیح داد: «این به دوربین‌ها اجازه می‌دهد تا در مورد محیط خاص صاحب خانه بیاموزند.

او گفت: «این فناوری را می توان در سطح دستگاه ادغام کرد، اما می تواند در روترهای Wi-Fi 6E یا Wi-Fi 7E نیز ظاهر شود، که می تواند با کاهش تأخیر با بهبود چشمگیر پهنای باند کمک کند.

مطلب پیشنهادی:  احتمالاً جنگ CPU آینده چگونه خواهد بود

آدام رایت، تحلیلگر ارشد IDC افزود: فروشندگان می توانند برای بهبود سیستم های امنیتی هوشمند کارهایی انجام دهند، اما وظیفه پیکربندی مناسب سیستم بر عهده کاربر است.

او به دیجیتال تو گفت: «این یکی از نکات منفی اتخاذ رویکرد خودت برای ساختن یک سیستم امنیتی خانه است – نصب، راه‌اندازی و پیکربندی تمام قوانین و صحنه‌های لازم می‌تواند دست و پا گیر باشد».

او گفت: «نصب‌کنندگان حرفه‌ای یک مزیت دارند زیرا می‌توانند راه‌حل امنیتی را مطابق با نیازهای خانه شخصی‌سازی کنند و به کاربر کمک کنند تا پیکربندی صحیح را تنظیم کند تا مطمئن شود که سیستم طبق برنامه کار می‌کند و هشدارهای کاذب و سایر تداخل‌ها را به حداقل می‌رساند.

سردردهای ادغامی

هشدارهای کاذب تنها مشکلی نیست که سیستم های امنیتی خانه را درگیر کرده است. رایت می گوید: «اتصال قابل اعتماد یک محدودیت بزرگ است. دستگاه‌های متصل به شبکه اغلب پاسخگو یا آفلاین می‌شوند و عیب‌یابی همیشه ساده یا آسان نیست.»

وی افزود: «علاوه بر این، ادغام با دستگاه های شخص ثالث همچنان مشکل ساز است. برای مثال، دانلود فید ویدیویی بر روی یک نمایشگر هوشمند می‌تواند با خطاها و تاخیرهای متعددی مواجه شود که می‌تواند تجربه را مختل کند.

Vena موافقت کرد که ادغام دستگاه‌های چند برند با بسیاری از سیستم‌های امنیتی فعلی خانه دشوار است.

او گفت: «بعضی از سیستم‌های امنیتی بهتر خانه، اگرچه نه همه، نقش معقولی را ایفا می‌کنند و دستگاه‌های تولیدکنندگان مختلف را یکپارچه می‌کنند. خریداری شده، در اکوسیستم سیستم امنیتی خانه کار نکنند یا با برنامه مدیریت اصلی خود ادغام نشوند.

او می بیند که سیستم های امنیتی از استفاده از ویدئو در آینده دور می شوند. او خاطرنشان کرد: «من نسبت به فناوری «حسگر Wi-Fi» که به هر دستگاه Wi-Fi در خانه شما امکان می دهد از سیگنال های Wi-Fi برای تعیین تشخیص سقوط، شکست و غیره استفاده کند، خوش بین هستم.

مطلب پیشنهادی:  ناسا نقشه جدیدی را منتشر کرد زمان و مکان مشاهده خورشید گرفتگی در ایالات متحده را نشان می دهد

وی افزود: «فناوری حسگر صوتی همچنین می تواند به تشخیص شکستن شیشه یا فریادهایی که می تواند برای ارسال هشدار استفاده شود، کمک کند. این قابلیت‌های اخیر دارای مزایای حفظ حریم خصوصی نیز هستند، زیرا از ویدئو برای انجام این تصمیم‌گیری‌ها استفاده نمی‌کنند، چیزی که به عنوان یک حسگر داخلی جذاب است.

نظارت را خودتان انجام دهید

گزارش پارک همچنین خاطرنشان می کند که یک عامل جدید حیاتی در فضای امنیتی، ظهور سیستم های امنیتی خود نظارتی است. این سیستم های خود نظارتی هشدارهایی را با هزینه ماهانه کمتر به تلفن های کاربران ارسال می کنند.

وینا گفت: “نظارت خود از مزیت کاهش هزینه های ماهانه برخوردار است، اما همچنین صاحب خانه را ملزم می کند تا در صورت شناسایی نفوذی یا متجاوز، هشدارها را اعلام کند و با مقامات تماس بگیرد.” “این یک نقطه ضعف قابل توجه است، زیرا اکثر مردم تمایلی به نظارت بر خانه های خود ندارند یا نمی توانند.”

رایت اضافه کرد که یکی از بزرگترین مزایای نظارت بر خود، آرامش خاطر است که سیستم به اشتباه پاسخی را از سوی خدمات اضطراری که ممکن است مختل کننده یا پرهزینه باشد، ایجاد نکند.

او ادامه داد: «با این حال، نقطه ضعف این است که اگر سیگنال یا زنگ هشدار نادیده گرفته شود. برای مثال، اگر کاربر همیشه نزدیک تلفن خود نباشد، یا مشکلی در اتصال با تلفن وجود داشته باشد که هشدار دریافت نمی کند. سپس این رویداد بدون پاسخ خواهد ماند، که ممکن است به این معنی باشد که خدمات اضطراری به موقع اعزام نشده اند.”

بر اساس این گزارش، 33 درصد از صاحبان سیستم‌های امنیتی خود نظارتی به محققان پارکز گفتند که قصد دارند به یک سرویس نظارت حرفه‌ای روی بیاورند زیرا در هنگام وقوع یک رویداد امنیتی در دسترس نبودند و نمی‌توانستند اقدامات لازم را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا