کامپیوتر

بازی Spider-Man Remastered PC Mod که جایگزین پرچم‌های پراید درون بازی شده است که توسط سایت‌های مد بسته شده‌اند.

یک تغییر بازی ایجاد شده توسط کاربر – یا مد – که برای جایگزینی پرچم‌های غرور درون‌بازی از پورت رایانه‌های شخصی بازی Marvel’s Spider-Man Remastered اخیراً منتشر شده است، توسط NexusMods و ModDB، دو تا از بزرگترین سایت‌های مود بازی آنلاین رایانه، گزارش و حذف شده است. . هر دو سایت تایید کرده اند که مود “ترول” که توسط یک حساب کاربری جدید آپلود شده بود، حذف شده است.

بر اساس گزارشی که توسط The Verge، سایت محبوب میزبانی مود بازی NexusMods در یک پست وبلاگی توضیح داده است که مود بازی Marvel’s Spider-Man Remastered توسط یک حساب کاربری کاملاً جدید و بدون سابقه مودینگ در سایت آن آپلود شده است، که مدیران سایت گمان می‌کنند ثانویه است. حساب کاربری برای یکی از کاربران سایت یا یک حساب “جورابی عروسکی”.

این مد پرچم‌های غرور موجود در اطراف نیویورک را با پرچم ایالات متحده در Marvel’s Spider Man Remastered جایگزین کرد. همراه با حذف مود، هم «حساب عروسکی جورابی و هم حساب کاربری اصلی» توسط NexusMods ممنوع شده است.

“این به وضوح به عمد انجام شد تا یک مد ترول باشد. این واقعیت که کاربر مجبور بود برای آپلود یک مد، یک عروسک جورابی از یک ترسو بسازد، قصد او را برای ترول کردن نشان می‌دهد و می‌دانست که این کار مجاز نیست.»

“اگر آنها ترسو نبودند و به جای آن از حساب اصلی خود استفاده نمی کردند، ما به سادگی مود را حذف می کردیم و به آنها می گفتیم که نمی خواهیم میزبان آن باشیم، فقط اگر پس از اخطار منصفانه آن را بارگذاری کردند، آنها را ممنوع می کنیم.” ساختن عروسک جورابی هرگونه شک و تردیدی را از بین برد و تصمیمی بسیار آسان برای ما کرد.

مطلب پیشنهادی:  فروش جشنواره بزرگ هندی آمازون 2022: لپ‌تاپ‌های بازی پرفروش با قیمت‌های تخفیف‌خورده

ModDB، که همچنین میزبان مودهایی برای بازی های رایانه شخصی مانند NexusMods است اعلام کرد از طریق توییتی که او مد را حذف کرده است. ModDB یک محیط فراگیر برای همه است و ما اجازه هدف قرار دادن گروه های به حاشیه را نمی دهیم. مدیریت محتوای ما تا حد زیادی خودکار است، اما زمانی که شناسایی شد، ما یک سیاست تحمل صفر برای این نوع محتوا داریم.»
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا