تکنولوژی

بال آلفابت در حال توسعه ناوگانی از پهپادهای جدید برای تحویل کارآمدتر بسته است

شرکت تابعه بال آلفابت. ناوگانی از پهپادهای نمونه اولیه جدید را طراحی کرده است که برای تحویل کارآمدتر بسته‌هایی از بطری‌های قرص کوچک تا اقلامی با وزن حداکثر 7 پوند طراحی شده‌اند.

شرکت تابعه بال آلفابت. ناوگانی از پهپادهای نمونه اولیه جدید را طراحی کرده است که برای تحویل کارآمدتر بسته‌هایی از بطری‌های قرص کوچک تا اقلامی با وزن حداکثر 7 پوند طراحی شده‌اند.

این دو طرح – یکی که بیشتر شبیه یک هواپیمای کوچک است که توسط علاقه‌مندان استفاده می‌شود، و دیگری با شکم چاق برای فضای بار اضافی – روز پنجشنبه در یک پست وبلاگی رونمایی شد.

مدیر عامل شرکت آدام وودورث در مصاحبه ای گفت: در حال حاضر، عملیات تحویل آزمایشی Wing LLC به هواپیمای Hummingbird WB خود ادامه می دهد، هیبریدی که می تواند مانند یک هلیکوپتر بلند شود و مانند یک هواپیما به صورت افقی پرواز کند. او گفت، اما مهندسان هواپیمای جدید را ساختند و طراحی کردند تا به شرکت انعطاف بیشتری برای توسعه بدهند.

او گفت: «هدف در اینجا ساخت یک خط لوله تحقیق و توسعه قوی است تا این شرکت بتواند با مجموعه‌ای از هواپیماهای مختلف که می‌توانند برای موارد استفاده مختلف مناسب باشند، آماده شود.

همه نمونه های اولیه بر اساس مرغ مگس خوار ساخته شده اند که به گفته شرکت می تواند حدود 2 پوند (0.9 کیلوگرم) را حمل کند و صدها هزار بار در حومه دالاس، ویرجینیا، استرالیا و فنلاند تحویل داده است. آنها از بسیاری از اجزای یکسان مانند موتورها و سیستم های هدایت استفاده می کنند و از طراحی مشابهی پیروی می کنند.

مطلب پیشنهادی:  سامسونگ در حال مقابله با کاهش تراشه ها با هزینه های سرمایه ای هجومی است

وودورث گفت، این شرکت همچنین در حال بررسی ساخت یک نمونه اولیه طراحی شده برای پرواز چند برابر دورتر از برد فعلی 6 مایلی و نمونه ای است که بتواند کالاها را در مسافت های کوتاه تر در محیط های شهری تحویل دهد.

Wing در میان شرکت‌هایی که تلاش می‌کنند با ایجاد یک شبکه تحویل پهپاد کوچک، خرده‌فروشی را متحول کنند، پیشرو است. از دیگر موارد می توان به آمازون اشاره کرد. com شرکت پرایم ایر، United Parcel Service Inc. و Zipline International Inc. که با Walmart Inc کار می کند.

تحویل پهپادهای ایالات متحده در حال حاضر با محدودیت های ایمنی شدید اعمال شده توسط اداره هوانوردی فدرال در حال آزمایش هستند. تحویل‌های معمول هنوز سال‌ها باقی مانده است، زیرا صنعت منتظر است تا آژانس قوانین ایمنی را برای چنین تحویل‌هایی پیش‌نویس کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا