موبایل

باید از پوشیدن حلقه اورا دست بردارم، اما نمی توانم

انگشتر اورا در انگشت یک شخص.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

حلقه هوشمند اورا رینگ است زیاد ناامید کننده نه به این دلیل که زباله است – در واقع برعکس. دلیلش این است که فکر نمی‌کنم به پتانسیل خود برسد و مانند یک رکورد شکسته به نظر می‌رسد.

این برای هیچ محصولی خوب نیست، اما زمانی بدتر است که هزینه اشتراک ماهانه به آن اضافه شود. من حلقه نسل سوم را از اواخر سال 2021 پوشیده ام و یک سال بعد از آن ابراز ناامیدی کرده ام. آنها تا به امروز ادامه دارند، اما حلقه اورا هنوز روی انگشت من است و وقت آن است که در مورد علت آن صحبت کنم.

آیا حلقه اورا در حالت سکون است؟

حلقه اورا روی چند لگو قرار دارد.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

زمانی که آخرین بار در مورد حلقه Oura نوشتم، شکایت کردم که برای مدتی به روز رسانی محصول قابل توجهی دریافت نکرده است و چیزی در افق (عمومی) وجود ندارد که منتظر آن باشیم. از آن زمان تا الان تغییر چندانی نکرده است. تنها به‌روزرسانی ویژگی قابل توجه در سال 2023، Sleep Chronotypes را معرفی کرد که اگرچه جالب بود، اما نحوه استفاده از حلقه یا ارزیابی داده‌هایم را تغییر نداد.

به این فکر کردم که آیا اشتباه می‌کنم، شاید برخی از دستاوردها را از دست داده‌ام. به نظر نمی رسد. امسال، Oura شرکتی به نام Proxy را خریداری کرد که روی سیستم‌های شناسایی دیجیتال کار می‌کند و این اعلامیه اشاره می‌کند که می‌تواند پرداخت‌ها و امنیت بیومتریک و سیستم‌های شناسایی را در آینده ممکن کند. Oura همچنین قراردادی با Best Buy دارد تا افراد بتوانند قبل از خرید حلقه را در یک فروشگاه خرده فروشی امتحان کنند.

همه اینها برای اورا جالب است کسب و کار، اما بر پوشندگان تأثیر نمی گذارد. در خارج از Chronotypes، حلقه اورا کمی گیر کرده است. به عنوان مثال، سیستم مرحله‌بندی خواب جدید Oura در نوامبر 2022 معرفی شد و امروز در حالت بتا باقی می‌ماند، به‌علاوه هنوز حالت تمرین عمومی وجود ندارد – حلقه Oura فقط راه رفتن، دویدن یا دوچرخه‌سواری را ردیابی می‌کند – و هیچ نوآوری جدیدی در عملکردها با استفاده از حسگرهای اضافی داخل حلقه نسل سوم اعلام شده یا حتی به آن اشاره شده است.

مطلب پیشنهادی:  Nothing Phone 2 برای اولین بار امروز در هند به فروش می رسد: قیمت، پیشنهادات، مشخصات

مشکل پرداخت های ماهانه

حلقه اورا روی چند لگو قرار دارد.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

می‌دانم که Oura می‌خواهد مطمئن شود که همه ویژگی‌های جدید به طور کامل آزمایش شده‌اند و این کار به زمان نیاز دارد. اما رژیم های آموزشی اضافی در “ماه های آینده” وعده داده شد یک سال پیش، بنابراین باید فرض کرد که چنین ویژگی هایی دیگر در اولویت نیستند. اورا احتمالاً نسبت به ارائه بیش از حد وعده و کم کاری محتاط است، اما چه زمانی این امر به پوششی تبدیل می شود که واقعاً روی هیچ چیزی کار نمی کند؟ و اگر رژیم های تمرینی وعده داده شده در اولویت نیستند، چیست؟ متأسفانه من هیچ ایده ای ندارم و این یک مشکل متفاوت است.

اگر اورا رینگ یک محصول پرداخت یکباره بود، به شدت نسبت به ضرب‌الاجل‌های از دست رفته اورا و سکوت عمومی در مورد برنامه‌های آینده احساس نمی‌کردم. اما اینطور نیست – 6 دلار در ماه (پس از شش ماه مالکیت) علاوه بر هزینه اولیه خود حلقه هزینه دارد.

من باید حلقه اورا را در بیاورم و همه چیز را فراموش کنم … درست است؟

وقتی 10 دلار در ماه برای نتفلیکس می‌پردازید، انتظار دارید فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی جدید مرتباً اضافه شوند تا احساس کنید که ارزش پول خود را به دست می‌آورید. بنابراین، درخواست ارزش بیشتر از توانایی جمع‌آوری داده‌ها از هزینه اشتراک فعلی Oura، غیرمنطقی به نظر نمی‌رسد. به هر حال، بدون تمام آن چیزی که حامل های داده ارائه می کنند، نمی تواند کارهایی مانند پیش بینی عفونت های کووید را انجام دهد.

پس در این مرحله باید حلقه اورا را در بیاورم و همه چیز را فراموش کنم… درست است؟ این اتفاق نمی افتد زیرا – به طرز ناامیدکننده ای – کاملاً درخشان است.

مطلب پیشنهادی:  چرا موتورولا می خواهد گوشی بعدی شما دارای دوربین 200 مگاپیکسلی باشد؟

چی؟ محصولی که من در مورد به روز نشدن ویژگی های جدید و هزینه ماهانه 6 دلار ناله کردم، عالی است؟

بله، حلقه اورا فرسوده ترین وسیله باقی مانده است و نمی توانم تصور کنم که چرا بخواهم آن را در بیاورم. آنقدر راحت است، ظاهر خوبی دارد، و آنقدر با سبک زندگی من سازگار است که نمی دانم آن را با چه چیزی عوض کنم. من نمی‌خواهم همیشه ساعت هوشمند بپوشم، بیشتر باندهای تناسب اندام چندان جذاب نیستند، و هنوز حلقه‌های هوشمند رقیب مناسب دیگری در دسترس نیستند.

مشکلات کنار، اورا رینگ به همین خوبی است

این برنامه کاملاً قابل اعتماد است، حلقه تقریباً هرگز نتوانسته است به آن متصل شود و همگام سازی داده ها فقط چند دقیقه طول می کشد. این اصول همیشه مشخص نیستند، اما برای زندگی و استفاده مداوم از یک محصول ضروری هستند. داده‌های موجود در برنامه به اندازه کافی عمیق و بدون زیاده‌روی هستند، و به روشی به راحتی قابل هضم ارائه می‌شوند. شما آنچه را که نیاز دارید در عرض چند دقیقه دریافت می کنید و من واقعاً این دسترسی را دوست دارم.

من از سپتامبر 2022 نسخه نقره ای هورایزن نسل سوم اورا رینگ را پوشیده ام، پس چگونه سطح تیتانیوم صیقلی در آن زمان حفظ شده است؟ من آن را هر روز، تمام روز می پوشم، اما سبک زندگی من کاملاً عادی است، بنابراین باید به همان چیزی که برای اولین بار آن را پوشیدم به نظر برسد. خیلی خوب نگه میداره با دقت نگاه کنید و سطح توسط خراش‌ها و ریزش‌های کوچک خدشه‌دار شده است، اما به نظر نمی‌رسد که درخشش بسیار صیقلی که آن را در اصل آنقدر جذاب کرده بود، از دست داده باشد. من متوجه خراش ها هستم، اما فکر نمی کنم دیگران آن را بررسی کنند.

مطلب پیشنهادی:  پلیس آروناچال اپلیکیشن موبایلی را برای گزارش اضطراری و ارائه خدمات راه اندازی کرد
تصاویری از برنامه Oura Ring.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

در حالی که آنطور که من می‌خواهم به نظر نمی‌رسد، باتری آن در این مدت اصلاً خراب نشده است. من دائماً از دوام باتری کوچک داخل حلقه Oura تحت تأثیر قرار می‌گیرم. هنوز پنج روز بدون شارژ دوام می‌آورد، اما من هنوز هم بیشتر صبح‌ها وقتی دوش می‌گیرم و برای روز آماده می‌شوم، آن را روی پایه شارژ قرار می‌دهم، و هرگز نیازی به توجه اضافی ندارد. نگهداری کم حلقه یکی دیگر از دلایل دشوار یافتن جایگزین مستقیم است.

گیج کننده، خسته کننده، درخشان

انگشتر اورا در انگشت یک شخص.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

حلقه Oura از ردیابی خواب و فعالیت اصلی برای ارائه یک نمای کلی جامع از سلامت عمومی و رفاه شما استفاده می کند که برای من به عنوان یک غیر ورزشکار به اندازه کافی خوب است. ردیابی خواب ممکن است نقطه قوت Oura Ring باشد، اما با یک حالت تمرین عمومی اضافی برای پیوستن به سایرین و یک ویژگی اضافی، واقعا می تواند به یک جایگزین واقعی گروه تناسب اندام تبدیل شود.

انگشتر اورا وقتی که باید لبخند بزند مرا آه می کشاند. خیلی نزدیک است، اما سکوت اورا و عدم تمایل ظاهری اورا به جلو بردن عملکرد حلقه به آن آسیب می رساند – و من را به عنوان یک حامی پر سر و صدا از محصول ناامید می کند. هر چند فکر نمی کنم از پوشیدن آن دست بکشم. به گیج کننده ترین و خسته کننده ترین محصولی که مدت هاست استفاده کرده ام خوش آمدید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا