موبایل

با بازگشت زاکربرگ به توییتر، موضوعات شروع به پرواز می کنند


به گفته مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، قاتل توئیتر مورد انتظار و بالقوه وارد شده است و میلیون ها نفر قبلا آن را دانلود کرده اند.

زاکربرگ در چهارمین پست خود در مورد اپلیکیشن پیامک جدید گفت: تم های ایجاد شده توسط تیم اینستاگرام، چهارشنبه شب پخش شد و تنها در دو ساعت اول 2 میلیون بار دانلود شد.

واضح است که زاکربرگ از این مناسبت لذت می برد، همچنین با انتشار اولین توییت خود در بیش از یک دهه اخیر که شامل میم کلاسیک مرد عنکبوتی است که به مرد عنکبوتی اشاره می کند، ایلان ماسک، مالک توییتر را مورد تمسخر قرار داد. به نظر می رسد این اشاره ای به شباهت های قابل توجه و عمدی بین Threads و توییتر است، یا شاید یادآوری گستاخانه از مبارزه احتمالی در قفس بین این دو باشد.

رئیس متا اکنون 250000 دنبال کننده در Threads دارد که تقریباً نیمی از آن چیزی است که در توییتر دارد. اما در حالی که ممکن است یک دهه دیگر طول بکشد تا او دوباره توییت کند، به نظر می رسد که او در Threads بسیار فعال باشد.

زاکربرگ در پست دیگری درباره اپلیکیشن جدید گفت: چشم انداز Threads ایجاد یک فضای عمومی باز و دوستانه برای گفتگو است. ما امیدواریم آنچه را که اینستاگرام به بهترین شکل انجام می‌دهد، در نظر بگیریم و تجربه جدیدی در مورد متن، ایده‌ها و بحث درباره آنچه شما فکر می‌کنید ایجاد کنیم.» به نظر می‌رسد که آن‌ها همچنین می‌خواهند کارهایی را که توییتر انجام می‌دهد – یا بهترین – انجام داده است، در نظر بگیرند.

مطلب پیشنهادی:  آیا Google Pixel Watch 2 دارای شارژ بی سیم است؟

علاقه به Threads تا حد زیادی افزایش یافته است زیرا بسیاری از کاربران توییتر به دنبال قطعی هایی که از زمان تصاحب این شرکت در ماه اکتبر توسط ایلان ماسک به پلتفرم رسانه های اجتماعی رخ داده است، برای یک برنامه میکروبلاگینگ جایگزین فریاد می زنند.

برخی از ناظران بر این باورند که اگر توییتر به شدت عمل نکند، می تواند پرده ای برای پلتفرم باشد. دیگران فکر می کنند خیلی دیر شده است. ورود Threads مطمئناً کمکی نکرده است، اگرچه مسلماً روزهای اولیه برای رقیب جدید است.

در حال حاضر، شما از طریق حساب اینستاگرام خود وارد Threads می‌شوید و پست‌ها می‌توانند حداکثر 500 کاراکتر داشته باشند و حاوی لینک‌ها، عکس‌ها و ویدیوها تا پنج دقیقه باشند.

دیجیتال تو یک راهنمای مفید در مورد نحوه شروع دارد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا