موبایل

با خرید آیفون 14، این معامله به شما یک آی پد رایگان می دهد

صفحه اصلی اصلی آیفون 14 پلاس.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

صدای آیفون 14 رایگان چگونه است؟ یک iPad رایگان (نسل نهم) برای شیرین کردن معامله چطور؟ حتی برخی از بهترین معاملات اپل و آیفون که در سراسر جهان شناور هستند، چیزی به این خوبی ارائه نمی دهند. اما این دقیقاً همان چیزی است که ورایزون به مشتریان جدید ارائه می دهد تا در هنگام دریافت طرح خدمات داده جدید، در شبکه خود ثبت نام کنند. اگر از شرکت مخابراتی دیگری جابجا شوید، حتی می توانید 200 دلار اعتبار دریافت کنید. از آنجایی که قیمت آیفون 14 حدود 899 دلار و آیپد حدود 460 دلار در Verizon است، با استفاده از این پیشنهاد، بیش از 1500 دلار تبلیغات دریافت خواهید کرد. این دیوانگی محض است. به زودی اقدام کنید زیرا معامله برای همیشه دوام نخواهد آورد – آنها هرگز انجام نمی دهند.

علیرغم اینکه در بررسی آیفون 14 پلاس دیجیتال تو “به طرز ناخوشایند درخشان” نامیده می شود، این گوشی هوشمند پرچمدار به دلیل نمایشگر بزرگ، واضح و دقیق، عمر باتری دو روزه عالی و تجربه کاربری آسان مورد ستایش قرار گرفت. ارتقاء دوربین نیز ذکر شده است که امکان گرفتن عکس های فوری روزانه زیبا را برای به روز رسانی های رسانه های اجتماعی مورد علاقه شما یا به سادگی برای کتابخانه رسانه شخصی شما فراهم می کند. آیفونی را که می شناسید و دوست دارید می گیرد و آن را بزرگتر می کند.

در مورد آی‌پدی که با این معامله دریافت می‌کنید، بررسی iPad (نسل نهم) ما بسیاری از مزایای مشابه را نشان می‌دهد. عمر باتری فوق‌العاده‌ای را حتی با استفاده منظم، داخلی‌های قدرتمند برای برنامه‌ها، بازی‌ها و رسانه‌ها و ارتقای بزرگی در دوربین جلو ارائه می‌کند – اگر اهل عکس گرفتن با iPad خود هستید. اما شما همچنین از پشتیبانی نرم‌افزاری شگفت‌انگیزی برخوردار می‌شوید، و فضای ذخیره‌سازی پایه برای انواع ارزان‌تر بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است و از 64 گیگابایت شروع می‌شود، بنابراین فضای ذخیره‌سازی بیشتری خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی:  این گوشی اندرویدی با قیمت 100 دلار یک خرید شگفت انگیز عالی است

اگر در حال ارتقاء یا عدم ورود به اکوسیستم iOS اپل هستید، هر دو دستگاه گزینه‌های عالی هستند، و این معامله با Verizon واقعاً فقط یک شیره روی کیک است. این فرصت عالی برای خرید هر دو با قیمت عالی و این قیمت است رایگان. واقعاً چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟

گرفتاری چیست؟ یکی وجود ندارد، اما باید یک مشتری جدید باشید و برای دریافت رایگان هر دو دستگاه برای یک طرح داده ثبت نام کنید. به علاوه، همه آنها مال شما هستند و در هیچ جای دیگری چنین معامله خوبی پیدا نخواهید کرد. ناگفته نماند، اگر از اپراتور دیگری به Verizon تغییر دهید، علاوه بر همه چیز، 200 دلار دریافت خواهید کرد. هر چند عجله کنید، ما مطمئن نیستیم که این دستگاه‌ها چه مدت در انبار هستند یا تا چه مدت معامله در دسترس خواهد بود. این بی معنی است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا