کامپیوتر

بخش فیدهای جدید فیس بوک بر پست های زمانی تاکید دارد

اگر ترجیح می‌دهید تعداد بیشتری از پست‌های فیسبوک عزیزانتان را به ترتیب زمانی مشاهده کنید، فیس‌بوک یک ویژگی جدید اپلیکیشن موبایل برای شما دارد.

روز پنجشنبه، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، از طریق پست فیس بوک ویژگی جدیدی را برای فید فیس بوک شما به نام تب Feeds اعلام کرد.

طبق پست زاکربرگ، برگه Feeds مکانی در فید فیس بوک شما است که می توانید “پست ها” را مشاهده کنید. از دوستان، گروه ها، صفحات و موارد دیگر به صورت جداگانه به ترتیب زمانی.اساساً، می‌توانید از این بخش برای تمرکز بر روی محتوایی که احتمالاً بیشترین علاقه شما را در فیس بوک دارد (محتوایی که دوستشان دارید) استفاده کنید.

اما بیانیه زاکربرگ یک چیز را روشن کرد: فقط به این دلیل که فیس بوک این ویژگی را به شما ارائه می دهد تا به شما کمک کند از پست های رسانه های اجتماعی که برای شما مهم ترین هستند مطلع شوید، به این معنی نیست که خوراک خانگی که احتمالاً با آن رابطه عشق و نفرت دارید از بین می رود. دور:

این برنامه همچنان در برگه صفحه اصلی به یک فید شخصی باز می شود، جایی که موتور اکتشاف ما محتوایی را که فکر می کنیم بیشتر به آن علاقه دارید توصیه می کند.

به عبارت دیگر، شما همچنان آن پست های پیشنهادی مبتنی بر الگوریتم را در فید فیس بوک خود دریافت می کنید. شما فقط این گزینه جداگانه را برای برگه Feeds نیز دریافت می کنید.

مجموعه ای از چهار گوشی هوشمند اندرویدی که تب جدید فیس بوک Feeds را در عمل نشان می دهد.
متا/فیس بوک

خود برگه Feeds به زیربخش هایی مانند همه، علاقه مندی ها، دوستان، گروه ها و غیره تقسیم می شود. این بخش‌ها پست‌های موجود در فید شما را در دسته‌هایی که احتمالاً مورد علاقه شما هستند، فیلتر می‌کنند. سپس هر یک از این بخش ها حاوی پست هایی است که به ترتیب زمانی مرتب شده اند و جدیدترین پست ها در بالا قرار دارند.

مطلب پیشنهادی:  ویژگی Tabs در Notepad ویندوز 11 توسط کارمند مایکروسافت فاش شد: گزارش

بخش Feeds تقریباً به محض باز کردن برنامه تلفن همراه در دسترس است. به‌طور پیش‌فرض، برنامه موبایل در تب Home فید فیس‌بوک شما خواهد بود، اما می‌توانید با ضربه زدن روی نماد برگه Feeds در بالای صفحه، به برگه Feeds دسترسی پیدا کنید. شبیه یک مستطیل است که یک ساعت در جلوی آن قرار دارد. سپس، در زیر سربرگ Feeds، می‌توانید روی سرصفحه‌های زیربخش مختلف ضربه بزنید تا روی منبع خاصی از پست‌هایی که می‌خواهید نگاه کنید (مانند پست‌های دوستان در مقابل گروه‌ها) تمرکز کنید.

دیجیتال تو با متا تماس گرفت تا برخی جزئیات را در مورد بخش فیدهای جدید روشن کند و متوجه شد که این ویژگی تنها در هنگام راه اندازی در برنامه تلفن همراه در دسترس خواهد بود. انتظار می رود که تب Feeds در ماه های آینده به دسکتاپ برسد.

توصیه های سردبیران
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا