گجت

برخی از کاربران می گویند که شارژ سریع اپل واچ سری 7 پس از به روز رسانی به watchOS 8.5 از کار می افتد.

طبق گزارش‌ها، به‌روزرسانی WatchOS 8.5 که هفته گذشته برای اپل واچ منتشر شد، پشتیبانی از شارژ سریع را قطع می‌کند. این به‌روزرسانی امکان مجوز خرید و اشتراک Apple TV را مستقیماً از مچ دست کاربران به ارمغان آورد. کاربران همچنین می توانند از نکات صوتی در Fitness+ با تفسیر صوتی حرکات نمایش داده شده در طول تمرینات پس از به روز رسانی استفاده کنند. اما گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که کاربران اپل واچ سری 7 تأیید کرده‌اند که به نظر می‌رسد watchOS 8.5 پشتیبانی از شارژ سریع را کنار می‌گذارد، قابلیتی که مختص اپل واچ سری 7 بود.

همانطور که در گزارش 9to5Mac مشخص شده است، پس از به روز رسانی watchOS 8.5، به نظر می رسد شارژ سریع اپل واچ سری 7 دیگر برای برخی از کاربران کارایی ندارد. تعدادی از کاربران آسیب‌دیده اپل واچ سری 7 به انجمن‌های پشتیبانی اپل و Reddit مراجعه کرده‌اند تا میزان کاهش سرعت پشتیبانی از شارژ سریع پس از به‌روزرسانی به watchOS 8.5 را به اشتراک بگذارند.

یکی از کاربران Reddit می‌گوید: «پس از به‌روزرسانی به 8.5، سری 6 من فقط در یک شب 49 درصد شارژ شد. سعی کردم خاموش کنم و دوباره راه اندازی کنم. خوب پیش نمی رود. امیدوارم یک آپدیت در راه باشد. بسیار ناامید کننده. کاربر دیگری گفت: “خب به نظر می رسد مال من تقریباً نیمی از سرعت قبل از به روز رسانی شارژ می شود، شاید … شب قبل از به روز رسانی من برای 15 دقیقه 40 درصد، 20 درصد -60 درصد و سپس تا 90 درصد برای 15 دقیقه دیگر دریافت کردم. دقایق. بعد از آپدیت به 8.5 40 درصد در حدود 30 دقیقه 52 درصد -92 درصد گرفتم. اما ممکن است به دلیل اینکه در بالاترین سطح شارژ قرار دارد تاخیر دارد؟ فکر می کنم باید آن را به 20 درصد کاهش می دادم. اگرچه به نظر می رسد خیلی سریع بارگذاری می شود. منظورم این است که هنوز هم کاملا قابل قبول است. آیا ساعت را دوباره راه اندازی کردی و دوباره امتحان کردی؟»

مطلب پیشنهادی:  اپل واچ ممکن است مدل اسپورت شدید شود: گزارش

آخرین نسخه watchOS اپل دارای اعلان‌های ریتم نامنظم به‌روزرسانی شده بود که برای بهبود تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی طراحی شده بود. نسخه WatchOS 8.5 همچنین شامل لیستی از اصلاحات است که در صفحه به‌روزرسانی‌های امنیتی به تفصیل آمده است. کاربران دارای watchOS 8.5 همچنین ابزار جدیدی دریافت کردند که به کاربران اجازه می‌دهد اپل واچ خود را به صورت بی‌سیم بازیابی کنند. پیش از این، کاربران مجبور بودند در صورت بروز مشکل حل نشدنی، برای تعمیر سیستم عامل اپل واچ به یک مرکز خدمات مراجعه کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، این به روز رسانی همچنین امکان مجوز خرید و اشتراک Apple TV را به طور مستقیم از مچ دست کاربران اضافه کرد. کاربران همچنین می‌توانند از نکات صوتی در Fitness+ با تفسیر صوتی حرکات نمایش داده شده در طول تمرینات پس از به‌روزرسانی استفاده کنند.


برای دریافت آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، دیجیتال تو را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای دریافت جدیدترین ابزارها و ویدیوهای فنی، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

UGC کتابچه راهنمای «بهداشت دیجیتال» را پیش‌نویس می‌کند، پروتکل‌های بازتعریف شده برای کلاس‌های مجازی را شرح می‌دهد.

روسیه ۲ شکایت علیه گوگل به دلیل حذف نکردن محتوای ممنوعه از یوتیوب ثبت کردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا