کامپیوتر

برنامه ویندوز بومی WhatsApp را راه اندازی می کند. نسخه بتا برای کاربران مک در دسترس است: تمام جزئیات

واتس اپ اپلیکیشن دسکتاپ بومی جدیدی را برای ویندوز راه اندازی کرده است. پیش از این، پلتفرم پیام‌رسانی فوری فقط برنامه‌های مبتنی بر وب را برای سیستم‌عامل‌های مک و ویندوز ارائه می‌کرد. واتس اپ ادعا می کند که اپلیکیشن بومی قابلیت اطمینان و سرعت را افزایش می دهد. این شرکت افزوده است که کاربران حتی اگر گوشی هوشمندشان آفلاین باشد، همچنان اعلان ها و پیام ها را دریافت خواهند کرد. روند ورود با اسکن یک کد QR از تلفن کاربر بدون تغییر باقی می ماند. برنامه بومی دسکتاپ واتس اپ برای کاربران مک در حال حاضر در دست توسعه است و فقط نسخه بتا این برنامه در دسترس است.

در صفحه پرسش‌های متداول در وب‌سایت رسمی واتس‌اپ، پلتفرم پیام‌رسانی فوری اعلام کرد که اپلیکیشن دسکتاپ بومی واتس‌اپ اکنون برای کاربران ویندوز در دسترس است. برنامه بومی جدید در حال حاضر فعال است و می توانید آن را از وب سایت مایکروسافت دانلود کنید. قبلا فقط برنامه های مبتنی بر وب برای سیستم عامل های ویندوز و مک موجود بود.

واتس اپ ادعا می کند که برنامه بومی جدید برای ویندوز قابلیت اطمینان و سرعت را افزایش می دهد. این شرکت افزود که برای سیستم عامل های دسکتاپ طراحی و بهینه شده است. بر اساس صفحه پرسش و پاسخ، کاربران حتی اگر تلفنشان آفلاین باشد، همچنان اعلان ها و پیام ها را دریافت خواهند کرد. فرآیند ورود به سیستم در برنامه دسک‌تاپ بومی نسبت به برنامه مبتنی بر وب بدون تغییر باقی می‌ماند.

پس از اینکه کاربر برنامه دسکتاپ بومی واتس اپ را دانلود کرد، باید برنامه پیام رسانی فوری را روی گوشی هوشمند خود باز کند. پس از آن، آنها باید روی گزینه های بیشتر در تلفن های اندرویدی و تنظیمات در مدل های آیفون ضربه بزنند. روی دستگاه های متصل کلیک کنید تا اسکنر کد QR باز شود و آن را روی کد QR که در برنامه دسکتاپ بومی واتس اپ نمایش داده شده است، قرار دهید.

مطلب پیشنهادی:  تخفیف لپ تاپ روز کارگر | گرایش های دیجیتال

اپلیکیشن بومی واتس اپ برای macOS در حال حاضر در دست توسعه است. این شرکت گفت که کاربران می توانند با پیوستن به برنامه بتا، دسترسی زودهنگام داشته باشند و برنامه را آزمایش کنند. در حال حاضر، کاربران مک می توانند از WhatApp Web در یک مرورگر یا از برنامه مبتنی بر وب WhatsApp استفاده کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا